04.08.2026 14:00 Europe UEFA Champions League 2026/2027

AC Sparta Praha - Olympique Lyon Prediksjoner og Spilltips

AC Sparta Praha vs. Olympique Lyon finner sted 14:00 kl. 04.08.2026.

AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
Olympique Lyonnais
Olympique Lyon

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste AC Sparta Praha vs Olympique Lyon oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "AC Sparta Praha" med odds på +144 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
AC Sparta Praha
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for AC Sparta Praha - Olympique Lyon av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, GamblingSport19 (rangert på 472 i samlet Profit) forutsier 14.4 i fortjeneste ved å satse 10 på AC Sparta Praha (+144) i Home Draw Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Rangering 472/576
Overskudd: -33.46
Home Draw Away
+144 for AC Sparta Praha
10/10
Tilnærmet profit 14.40

JohnnyBets spilltips for AC Sparta Praha - Olympique Lyon av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir GamblingSport19 (med -3.97% samlet yield) et tips for å få 14.4 fortjeneste ved å satse 10 på AC Sparta Praha (+144) i Home Draw Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Rangering 312/576
Yield: -3.97%
Home Draw Away
+144 for AC Sparta Praha
10/10
Tilnærmet profit 14.40

JohnnyBets spilltips for AC Sparta Praha - Olympique Lyon av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! GamblingSport19, med en ODI-parameter på -4.98 satser 10 på odds +144 på AC Sparta Praha i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 14.4.

GamblingSport19
GamblingSport19
Rangering 515/576
ODI: -4.98
Home Draw Away
+144 for AC Sparta Praha
10/10
Tilnærmet profit 14.40

De beste KI spilltipsene for AC Sparta Praha vs Olympique Lyon

Hvilket resultat av AC Sparta Praha vs Olympique Lyon kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på AC Sparta Praha i Home Draw Away markedet, på odds av +144 med innsatsen på 10, fra GamblingSport19.

Home Draw Away
+144 for AC Sparta Praha
10/10
Tilnærmet profit 14.40

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom AC Sparta Praha og Olympique Lyon. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til AC Sparta Praha (odds på +144). En seier til Olympique Lyon (-111) har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort (+177).

1 100%
X 0%
2 0%

AC Sparta Praha vs Olympique Lyon Spilltips

Tipp 1:
Odds +144AC Sparta Praha (Home Draw Away)
Spill ansvarlig