26.09.2026 23:05 • Australia • AFL Women 2026

Adelaide Crows (K) - Fremantle Dockers (K) Prediksjoner og Spilltips

Adelaide Crows (K) vs. Fremantle Dockers (K) finner sted 23:05 kl. 26.09.2026.

Adelaide Crows (K)
—
Fremantle Dockers (K)

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Adelaide Crows (K) vs Fremantle Dockers (K) oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Draw No Bet" og et forventet resultat på "Adelaide Crows (K)" med odds på -385 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Draw No Bet
Adelaide Crows (K)
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Adelaide Crows (K) - Fremantle Dockers (K) av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, abreujg78 (rangert på 1791 i samlet Profit) forutsier 2.6 i fortjeneste ved å satse 10 på Adelaide Crows (K) (-385) i Draw No Bet.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1791/1682
Overskudd: -27207.1
Draw No Bet
-385 for Adelaide Crows (K)
10/10
Tilnærmet profit 2.60

JohnnyBets spilltips for Adelaide Crows (K) - Fremantle Dockers (K) av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir abreujg78 (med -18.71% samlet yield) et tips for å få 2.6 fortjeneste ved å satse 10 på Adelaide Crows (K) (-385) i Draw No Bet.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1292/1682
Yield: -18.71%
Draw No Bet
-385 for Adelaide Crows (K)
10/10
Tilnærmet profit 2.60

JohnnyBets spilltips for Adelaide Crows (K) - Fremantle Dockers (K) av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -30811.4 satser 10 på odds -385 på Adelaide Crows (K) i Draw No Bet-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 2.6.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1789/1682
ODI: -30811.4
Draw No Bet
-385 for Adelaide Crows (K)
10/10
Tilnærmet profit 2.60

De beste KI spilltipsene for Adelaide Crows (K) vs Fremantle Dockers (K)

Hvilket resultat av Adelaide Crows (K) vs Fremantle Dockers (K) kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Adelaide Crows (K) i Draw No Bet markedet, på odds av -385 med innsatsen på 10, fra abreujg78.

Draw No Bet
-385 for Adelaide Crows (K)
10/10
Tilnærmet profit 2.60

Adelaide Crows (K) vs Fremantle Dockers (K) Spilltips

Tipp 1:
Odds -385 på Adelaide Crows (K) (Draw No Bet)
Spill ansvarlig