21.09.2026 15:10 United States ATP Challenger San Diego 2 2026

Andrew Fenty - Erik Arutjunian Prediksjoner og Spilltips

Andrew Fenty vs. Erik Arutjunian finner sted 15:10 kl. 21.09.2026.

Andrew Fenty
Erik Arutjunian

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Andrew Fenty vs Erik Arutjunian oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Andrew Fenty" med odds på -115 fra 2 av 2 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Andrew Fenty
100%
2 av 2 tippere

JohnnyBets spilltips for Andrew Fenty - Erik Arutjunian av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, gidi (rangert på 1511 i samlet Profit) forutsier 8.9 i fortjeneste ved å satse 10 på Andrew Fenty (-112) i Home Away. mich81 på den andre siden (rangert på 1712), plasserer et tips på -115 på Andrew Fenty (Home Away) ved at satse 10 for å få en estimert fortjeneste på 8.7.

gidi
gidi
Rangering 1511/1635
Overskudd: -283.1
Home Away
-112 for Andrew Fenty
10/10
Tilnærmet profit 8.90
mich81
mich81
Rangering 1712/1635
Overskudd: -2298.33
Home Away
-115 for Andrew Fenty
10/10
Tilnærmet profit 8.70

JohnnyBets spilltips for Andrew Fenty - Erik Arutjunian av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir gidi (med -2.99% samlet yield) et tips for å få 8.9 fortjeneste ved å satse 10 på Andrew Fenty (-112) i Home Away. Deretter er det mich81 med -3.25% yield. Gir et tips med 10 innsats på Andrew Fenty (-115) i Home Away. Den estimerte fortjenesten er 8.7.

gidi
gidi
Rangering 690/1635
Yield: -2.99%
Home Away
-112 for Andrew Fenty
10/10
Tilnærmet profit 8.90
mich81
mich81
Rangering 708/1635
Yield: -3.25%
Home Away
-115 for Andrew Fenty
10/10
Tilnærmet profit 8.70

JohnnyBets spilltips for Andrew Fenty - Erik Arutjunian av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! mich81, med en ODI-parameter på 444.28 satser 10 på odds -115 på Andrew Fenty i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 8.7. gidi (ODI: -16.92) plasserer oddstips for å få 8.9 fortjeneste ved å satse 10 på Andrew Fenty (-112) i Home Away.

mich81
mich81
Rangering 21/1635
ODI: 444.28
Home Away
-115 for Andrew Fenty
10/10
Tilnærmet profit 8.70
gidi
gidi
Rangering 1555/1635
ODI: -16.92
Home Away
-112 for Andrew Fenty
10/10
Tilnærmet profit 8.90

De beste KI spilltipsene for Andrew Fenty vs Erik Arutjunian

Hvilket resultat av Andrew Fenty vs Erik Arutjunian kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Andrew Fenty i Home Away markedet, på odds av -112 med innsatsen på 10, fra gidi. En veddemål på Andrew Fenty (-115) i Home Away markedet ved innsatsen på 10 fra mich81 er en andre KI favoritt.

Home Away
-112 for Andrew Fenty
10/10
Tilnærmet profit 8.90
Home Away
-115 for Andrew Fenty
10/10
Tilnærmet profit 8.70

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Andrew Fenty og Erik Arutjunian. Den beste prediksjon med 100%av stemmene er seier av Andrew Fenty (odds -115). Mens seier av Erik Arutjunian (-106) har fått 0% stemmene.

1 100%
2 0%

Andrew Fenty vs Erik Arutjunian Spilltips

Tipp 1:
Odds -112Andrew Fenty (Home Away)
Spill ansvarlig