21.10.2026 07:30 • Thailand • FA Cup 2026/2027

Bangkok FC - Nong Bua Pitchaya FC Prediksjoner og Spilltips

Bangkok FC vs. Nong Bua Pitchaya FC finner sted 07:30 kl. 21.10.2026.

Bangkok FC
Bangkok FC
—
Nong Bua Pitchaya FC
Nong Bua Pitchaya FC

Hva skal man satse på?

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
Draw
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Bangkok FC - Nong Bua Pitchaya FC av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, abreujg78 (rangert på 2034 i samlet Profit) forutsier 16.72 i fortjeneste ved å satse 8 på Draw (+209) i Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 2034/1927
Overskudd: -37760.2
Home Draw Away
+209 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 16.72

JohnnyBets spilltips for Bangkok FC - Nong Bua Pitchaya FC av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir abreujg78 (med -17.89% samlet yield) et tips for å få 16.72 fortjeneste ved å satse 8 på Draw (+209) i Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1467/1927
Yield: -17.89%
Home Draw Away
+209 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 16.72

JohnnyBets spilltips for Bangkok FC - Nong Bua Pitchaya FC av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -43682.8 satser 8 på odds +209 på Draw i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 16.72.

abreujg78
abreujg78
Rangering 2031/1927
ODI: -43682.8
Home Draw Away
+209 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 16.72

De beste KI spilltipsene for Bangkok FC vs Nong Bua Pitchaya FC

Hvilket resultat av Bangkok FC vs Nong Bua Pitchaya FC kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Draw i Home Draw Away markedet, på odds av +209 med innsatsen på 8, fra abreujg78.

Home Draw Away
+209 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 16.72

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Bangkok FC og Nong Bua Pitchaya FC. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er uavgjort (odds på +209). En seier til Bangkok FC (-130) har fått 0%. 0% som tipper seier til Nong Bua Pitchaya FC (+118).

1 0%
X 100%
2 0%

Bangkok FC vs Nong Bua Pitchaya FC Spilltips

Tipp 1:
Odds +209 på Draw (Home Draw Away)
Spill ansvarlig