08.08.2026 20:00 Brazil Serie A 2026

Botafogo RJ - Fluminense RJ Prediksjoner og Spilltips

Botafogo RJ vs. Fluminense RJ finner sted 20:00 kl. 08.08.2026.

Botafogo RJ
Botafogo RJ
Fluminense RJ
Fluminense RJ

Hva skal man satse på?

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
Draw
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Botafogo RJ - Fluminense RJ av tipsters profitt

Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 17.12

JohnnyBets spilltips for Botafogo RJ - Fluminense RJ av tipsters yield

Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 17.12

JohnnyBets spilltips for Botafogo RJ - Fluminense RJ av tippere ODI

Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 17.12

De beste KI spilltipsene for Botafogo RJ vs Fluminense RJ

Hvilket resultat av Botafogo RJ vs Fluminense RJ kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Draw i Home Draw Away markedet, på odds av +214 med innsatsen på 8, fra First.

Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 17.12

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Botafogo RJ og Fluminense RJ. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er uavgjort (odds på +214). En seier til Botafogo RJ (+150) har fått 0%. 0% som tipper seier til Fluminense RJ (+171).

1 0%
X 100%
2 0%

Botafogo RJ vs Fluminense RJ Spilltips

Tipp 1:
Odds +214Draw (Home Draw Away)
Spill ansvarlig