20.10.2026 06:10 • Portugal • ATP Challenger Lisbon 2026

Carlos Taberner - Alexander Ritschard Prediksjoner og Spilltips

Carlos Taberner vs. Alexander Ritschard finner sted 06:10 kl. 20.10.2026.

Carlos Taberner
—
Alexander Ritschard

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Carlos Taberner vs Alexander Ritschard oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Carlos Taberner" med odds på +139 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Carlos Taberner
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Carlos Taberner - Alexander Ritschard av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, abreujg78 (rangert på 2012 i samlet Profit) forutsier 13.9 i fortjeneste ved å satse 10 på Carlos Taberner (+139) i Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 2012/1916
Overskudd: -37419.3
Home Away
+139 for Carlos Taberner
10/10
Tilnærmet profit 13.90

JohnnyBets spilltips for Carlos Taberner - Alexander Ritschard av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir abreujg78 (med -17.92% samlet yield) et tips for å få 13.9 fortjeneste ved å satse 10 på Carlos Taberner (+139) i Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1450/1916
Yield: -17.92%
Home Away
+139 for Carlos Taberner
10/10
Tilnærmet profit 13.90

JohnnyBets spilltips for Carlos Taberner - Alexander Ritschard av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -43311.7 satser 10 på odds +139 på Carlos Taberner i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 13.9.

abreujg78
abreujg78
Rangering 2009/1916
ODI: -43311.7
Home Away
+139 for Carlos Taberner
10/10
Tilnærmet profit 13.90

De beste KI spilltipsene for Carlos Taberner vs Alexander Ritschard

Hvilket resultat av Carlos Taberner vs Alexander Ritschard kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Carlos Taberner i Home Away markedet, på odds av +139 med innsatsen på 10, fra abreujg78.

Home Away
+139 for Carlos Taberner
10/10
Tilnærmet profit 13.90

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Carlos Taberner og Alexander Ritschard. Den beste prediksjon med 100%av stemmene er seier av Carlos Taberner (odds +139). Mens seier av Alexander Ritschard (-169) har fått 0% stemmene.

1 100%
2 0%

Carlos Taberner vs Alexander Ritschard Spilltips

Tipp 1:
Odds +139 på Carlos Taberner (Home Away)
Spill ansvarlig