25.10.2026 09:00 • Spain • LaLiga 2 2026/2027

CE Sabadell - Tenerife Prediksjoner og Spilltips

CE Sabadell vs. Tenerife finner sted 09:00 kl. 25.10.2026.

CE Sabadell
CE Sabadell
—
Tenerife
Tenerife

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste CE Sabadell vs Tenerife oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "CE Sabadell" med odds på -112 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
CE Sabadell
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for CE Sabadell - Tenerife av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Michel Rabi (rangert på 28 i samlet Profit) forutsier 8.9 i fortjeneste ved å satse 10 på CE Sabadell (-112) i Home Draw Away.

Michel Rabi
Michel Rabi
Rangering 28/1972
Overskudd: 167.14
Home Draw Away
-112 for CE Sabadell
10/10
Tilnærmet profit 8.90

JohnnyBets spilltips for CE Sabadell - Tenerife av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Michel Rabi (med 2.04% samlet yield) et tips for å få 8.9 fortjeneste ved å satse 10 på CE Sabadell (-112) i Home Draw Away.

Michel Rabi
Michel Rabi
Rangering 537/1972
Yield: 2.04%
Home Draw Away
-112 for CE Sabadell
10/10
Tilnærmet profit 8.90

JohnnyBets spilltips for CE Sabadell - Tenerife av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Michel Rabi, med en ODI-parameter på -18.04 satser 10 på odds -112 på CE Sabadell i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 8.9.

Michel Rabi
Michel Rabi
Rangering 1880/1972
ODI: -18.04
Home Draw Away
-112 for CE Sabadell
10/10
Tilnærmet profit 8.90

De beste KI spilltipsene for CE Sabadell vs Tenerife

Hvilket resultat av CE Sabadell vs Tenerife kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på CE Sabadell i Home Draw Away markedet, på odds av -112 med innsatsen på 10, fra Michel Rabi.

Home Draw Away
-112 for CE Sabadell
10/10
Tilnærmet profit 8.90

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom CE Sabadell og Tenerife. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til CE Sabadell (odds på -112). En seier til Tenerife (+361) har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort (+200).

1 100%
X 0%
2 0%

CE Sabadell vs Tenerife Spilltips

Tipp 1:
Odds -112 på CE Sabadell (Home Draw Away)
Spill ansvarlig