01.08.2026 05:45 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Chelsea - Tottenham Hotspur Prediksjoner og Spilltips

Chelsea vs. Tottenham Hotspur finner sted 05:45 kl. 01.08.2026.

Chelsea
Chelsea
Tottenham Hotspur
Tottenham Hotspur

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Chelsea vs Tottenham Hotspur oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Tottenham Hotspur" med odds på +160 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
Tottenham Hotspur
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Chelsea - Tottenham Hotspur av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, arome (rangert på 28 i samlet Profit) forutsier 16.0 i fortjeneste ved å satse 10 på Tottenham Hotspur (+160) i Home Draw Away.

arome
arome
Rangering 28/2050
Overskudd: 151.5
Home Draw Away
+160 for Tottenham Hotspur
10/10
Tilnærmet profit 16.00

JohnnyBets spilltips for Chelsea - Tottenham Hotspur av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir arome (med 4.86% samlet yield) et tips for å få 16.0 fortjeneste ved å satse 10 på Tottenham Hotspur (+160) i Home Draw Away.

arome
arome
Rangering 519/2050
Yield: 4.86%
Home Draw Away
+160 for Tottenham Hotspur
10/10
Tilnærmet profit 16.00

JohnnyBets spilltips for Chelsea - Tottenham Hotspur av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! arome , med en ODI-parameter på 9.78 satser 10 på odds +160 på Tottenham Hotspur i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 16.0.

arome
arome
Rangering 257/2050
ODI: 9.78
Home Draw Away
+160 for Tottenham Hotspur
10/10
Tilnærmet profit 16.00

De beste KI spilltipsene for Chelsea vs Tottenham Hotspur

Hvilket resultat av Chelsea vs Tottenham Hotspur kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Tottenham Hotspur i Home Draw Away markedet, på odds av +160 med innsatsen på 10, fra arome .

Home Draw Away
+160 for Tottenham Hotspur
10/10
Tilnærmet profit 16.00

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Chelsea og Tottenham Hotspur. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til Tottenham Hotspur (odds på +160). En seier til Chelsea (+116) har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort (+295).

1 0%
X 0%
2 100%

Chelsea vs Tottenham Hotspur Spilltips

Tipp 1:
Odds +160Tottenham Hotspur (Home Draw Away)
Spill ansvarlig