23.10.2026 14:45 • Ireland • Premier Division 2026

Derry City - Dundalk FC Prediksjoner og Spilltips

Derry City vs. Dundalk FC finner sted 14:45 kl. 23.10.2026.

Derry City
Derry City
—
Dundalk FC
Dundalk FC

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Derry City vs Dundalk FC oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Derry City" med odds på -125 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Double Chance
X2
100%
1 av 1 tippere
Home Draw Away
Derry City
100%
1 av 1 tippere
Over/Under 3.5
Over
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Derry City - Dundalk FC av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, AandN (rangert på 1950 i samlet Profit) forutsier 9.7 i fortjeneste ved å satse 10 på X2 (-103) i Double Chance. GAZZAWILLIAMS54 på den andre siden (rangert på 1987), plasserer et tips på +152 på Over (Over/Under 3.5) ved at satse 7 for å få en estimert fortjeneste på 10.64. Den tredje mest lønnsomme tipperen (2068 denne sesongen), abreujg78 estimerer å få 8.0 i fortjeneste ved å satse 10 på -125 på Derry City i Home Draw Away.

AandN
AandN
Rangering 1950/1957
Overskudd: -703.17
Double Chance
-103 for X2
10/10
Tilnærmet profit 9.70
GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Rangering 1987/1957
Overskudd: -937.21
Over/Under 3.5
+152 for Over
7/10
Tilnærmet profit 10.64
abreujg78
abreujg78
Rangering 2068/1957
Overskudd: -39203.9
Home Draw Away
-125 for Derry City
10/10
Tilnærmet profit 8.00

JohnnyBets spilltips for Derry City - Dundalk FC av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir AandN (med -2.05% samlet yield) et tips for å få 9.7 fortjeneste ved å satse 10 på X2 (-103) i Double Chance. Deretter er det GAZZAWILLIAMS54 med -5.59% yield. Gir et tips med 7 innsats på Over (+152) i Over/Under 3.5. Den estimerte fortjenesten er 10.64. abreujg78 (-17.82% yield) valgte -125 på Derry City i Home Draw Away. Innsatsen 10 vil gi 8.0 fortjeneste hvis den er korrekt.

AandN
AandN
Rangering 769/1957
Yield: -2.05%
Double Chance
-103 for X2
10/10
Tilnærmet profit 9.70
GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Rangering 1039/1957
Yield: -5.59%
Over/Under 3.5
+152 for Over
7/10
Tilnærmet profit 10.64
abreujg78
abreujg78
Rangering 1486/1957
Yield: -17.82%
Home Draw Away
-125 for Derry City
10/10
Tilnærmet profit 8.00

JohnnyBets spilltips for Derry City - Dundalk FC av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! GAZZAWILLIAMS54, med en ODI-parameter på -26.41 satser 7 på odds +152 på Over i Over/Under 3.5-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 10.64. AandN (ODI: -71.46) plasserer oddstips for å få 9.7 fortjeneste ved å satse 10 på X2 (-103) i Double Chance. Tredjeplass i den samlede rangeringen (ODI: -45442.1), abreujg78, valgte Home Draw Away markedet ved å satse 10 på odds -125 på Derry City, med en estimert fortjeneste på 8.0.

GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Rangering 1906/1957
ODI: -26.41
Over/Under 3.5
+152 for Over
7/10
Tilnærmet profit 10.64
AandN
AandN
Rangering 1975/1957
ODI: -71.46
Double Chance
-103 for X2
10/10
Tilnærmet profit 9.70
abreujg78
abreujg78
Rangering 2065/1957
ODI: -45442.1
Home Draw Away
-125 for Derry City
10/10
Tilnærmet profit 8.00

De beste KI spilltipsene for Derry City vs Dundalk FC

Hvilket resultat av Derry City vs Dundalk FC kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på X2 i Double Chance markedet, på odds av -103 med innsatsen på 10, fra AandN. En veddemål på Over (+152) i Over/Under 3.5 markedet ved innsatsen på 7 fra GAZZAWILLIAMS54 er en andre KI favoritt. Den tredje mest sannsynlige vinnerinnsatsen ifølge algoritmen er Derry City i Home Draw Away markedet, på hvilken abreujg78 satser 10 med odds av -125.

Double Chance
-103 for X2
10/10
Tilnærmet profit 9.70
Over/Under 3.5
+152 for Over
7/10
Tilnærmet profit 10.64
Home Draw Away
-125 for Derry City
10/10
Tilnærmet profit 8.00

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Derry City og Dundalk FC. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til Derry City (odds på -125). En seier til Dundalk FC (+276) har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort (+285).

1 100%
X 0%
2 0%

Derry City vs Dundalk FC Spilltips

Tipp 1:
Odds -103 på X2 (Double Chance)
Tipp 2:
Odds +152 på Over (Over/Under 3.5)
Spill ansvarlig