20.10.2026 13:20 • Colombia • ATP Challenger Cali 2026

Diego Dedura-Palomero - Nicolas Kicker Prediksjoner og Spilltips

Diego Dedura-Palomero vs. Nicolas Kicker finner sted 13:20 kl. 20.10.2026.

Diego Dedura-Palomero
—
Nicolas Kicker

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Diego Dedura-Palomero vs Nicolas Kicker oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Diego Dedura-Palomero" med odds på -227 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Diego Dedura-Palomero
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Diego Dedura-Palomero - Nicolas Kicker av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, drdzo (rangert på 1980 i samlet Profit) forutsier 4.4 i fortjeneste ved å satse 10 på Diego Dedura-Palomero (-227) i Home Away.

drdzo
drdzo
Rangering 1980/1918
Overskudd: -1775.74
Home Away
-227 for Diego Dedura-Palomero
10/10
Tilnærmet profit 4.40

JohnnyBets spilltips for Diego Dedura-Palomero - Nicolas Kicker av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir drdzo (med -9.43% samlet yield) et tips for å få 4.4 fortjeneste ved å satse 10 på Diego Dedura-Palomero (-227) i Home Away.

drdzo
drdzo
Rangering 1224/1918
Yield: -9.43%
Home Away
-227 for Diego Dedura-Palomero
10/10
Tilnærmet profit 4.40

JohnnyBets spilltips for Diego Dedura-Palomero - Nicolas Kicker av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! drdzo, med en ODI-parameter på -898.79 satser 10 på odds -227 på Diego Dedura-Palomero i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 4.4.

drdzo
drdzo
Rangering 1989/1918
ODI: -898.79
Home Away
-227 for Diego Dedura-Palomero
10/10
Tilnærmet profit 4.40

De beste KI spilltipsene for Diego Dedura-Palomero vs Nicolas Kicker

Hvilket resultat av Diego Dedura-Palomero vs Nicolas Kicker kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Diego Dedura-Palomero i Home Away markedet, på odds av -227 med innsatsen på 10, fra drdzo.

Home Away
-227 for Diego Dedura-Palomero
10/10
Tilnærmet profit 4.40

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Diego Dedura-Palomero og Nicolas Kicker. Den beste prediksjon med 100%av stemmene er seier av Diego Dedura-Palomero (odds -227). Mens seier av Nicolas Kicker (+179) har fått 0% stemmene.

1 100%
2 0%

Diego Dedura-Palomero vs Nicolas Kicker Spilltips

Tipp 1:
Odds -227 på Diego Dedura-Palomero (Home Away)
Spill ansvarlig