23.10.2026 14:00 • Netherlands • Eerste Divisie 2026/2027

FC Volendam - FC Utrecht Reserver Prediksjoner og Spilltips

FC Volendam vs. FC Utrecht Reserver finner sted 14:00 kl. 23.10.2026.

FC Volendam
FC Volendam
—
FC Utrecht Reserves
FC Utrecht Reserver

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste FC Volendam vs FC Utrecht Reserver oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "FC Volendam" med odds på -167 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
FC Volendam
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for FC Volendam - FC Utrecht Reserver av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, ivan4v (rangert på 1704 i samlet Profit) forutsier 6.0 i fortjeneste ved å satse 10 på FC Volendam (-167) i Home Draw Away.

ivan4v
ivan4v
Rangering 1704/1951
Overskudd: -191.02
Home Draw Away
-167 for FC Volendam
10/10
Tilnærmet profit 6.00

JohnnyBets spilltips for FC Volendam - FC Utrecht Reserver av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir ivan4v (med -2.02% samlet yield) et tips for å få 6.0 fortjeneste ved å satse 10 på FC Volendam (-167) i Home Draw Away.

ivan4v
ivan4v
Rangering 776/1951
Yield: -2.02%
Home Draw Away
-167 for FC Volendam
10/10
Tilnærmet profit 6.00

JohnnyBets spilltips for FC Volendam - FC Utrecht Reserver av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! ivan4v, med en ODI-parameter på -13.12 satser 10 på odds -167 på FC Volendam i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 6.0.

ivan4v
ivan4v
Rangering 1829/1951
ODI: -13.12
Home Draw Away
-167 for FC Volendam
10/10
Tilnærmet profit 6.00

De beste KI spilltipsene for FC Volendam vs FC Utrecht Reserver

Hvilket resultat av FC Volendam vs FC Utrecht Reserver kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på FC Volendam i Home Draw Away markedet, på odds av -167 med innsatsen på 10, fra ivan4v.

Home Draw Away
-167 for FC Volendam
10/10
Tilnærmet profit 6.00

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom FC Volendam og FC Utrecht Reserver. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til FC Volendam (odds på -167). En seier til FC Utrecht Reserver (+323) har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort (+323).

1 100%
X 0%
2 0%

FC Volendam vs FC Utrecht Reserver Spilltips

Tipp 1:
Odds -167 på FC Volendam (Home Draw Away)
Spill ansvarlig