20.10.2026 07:00 • Europe • Youth League 2026/2027

Fenerbahce SK U19 - Slavia Praha U19 Prediksjoner og Spilltips

Fenerbahce SK U19 vs. Slavia Praha U19 finner sted 07:00 kl. 20.10.2026.

Fenerbahce SK U19
—
Slavia Prague U19
Slavia Praha U19

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Fenerbahce SK U19 vs Slavia Praha U19 oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Fenerbahce SK U19" med odds på +127 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
Fenerbahce SK U19
100%
1 av 1 tippere
Over/Under 2.5
Over
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Fenerbahce SK U19 - Slavia Praha U19 av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Onesmus Maina (rangert på 1636 i samlet Profit) forutsier 2.9 i fortjeneste ved å satse 10 på Over (-345) i Over/Under 2.5. abreujg78 på den andre siden (rangert på 2012), plasserer et tips på +127 på Fenerbahce SK U19 (Home Draw Away) ved at satse 10 for å få en estimert fortjeneste på 12.7.

Onesmus Maina
Onesmus Maina
Rangering 1636/1915
Overskudd: -158.5
Over/Under 2.5
-345 for Over
10/10
Tilnærmet profit 2.90
abreujg78
abreujg78
Rangering 2012/1915
Overskudd: -37419.3
Home Draw Away
+127 for Fenerbahce SK U19
10/10
Tilnærmet profit 12.70

JohnnyBets spilltips for Fenerbahce SK U19 - Slavia Praha U19 av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Onesmus Maina (med -10.57% samlet yield) et tips for å få 2.9 fortjeneste ved å satse 10 på Over (-345) i Over/Under 2.5. Deretter er det abreujg78 med -17.92% yield. Gir et tips med 10 innsats på Fenerbahce SK U19 (+127) i Home Draw Away. Den estimerte fortjenesten er 12.7.

Onesmus Maina
Onesmus Maina
Rangering 1272/1915
Yield: -10.57%
Over/Under 2.5
-345 for Over
10/10
Tilnærmet profit 2.90
abreujg78
abreujg78
Rangering 1450/1915
Yield: -17.92%
Home Draw Away
+127 for Fenerbahce SK U19
10/10
Tilnærmet profit 12.70

JohnnyBets spilltips for Fenerbahce SK U19 - Slavia Praha U19 av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Onesmus Maina, med en ODI-parameter på -2.28 satser 10 på odds -345 på Over i Over/Under 2.5-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 2.9. abreujg78 (ODI: -43311.7) plasserer oddstips for å få 12.7 fortjeneste ved å satse 10 på Fenerbahce SK U19 (+127) i Home Draw Away.

Onesmus Maina
Onesmus Maina
Rangering 1576/1915
ODI: -2.28
Over/Under 2.5
-345 for Over
10/10
Tilnærmet profit 2.90
abreujg78
abreujg78
Rangering 2009/1915
ODI: -43311.7
Home Draw Away
+127 for Fenerbahce SK U19
10/10
Tilnærmet profit 12.70

De beste KI spilltipsene for Fenerbahce SK U19 vs Slavia Praha U19

Hvilket resultat av Fenerbahce SK U19 vs Slavia Praha U19 kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Over i Over/Under 2.5 markedet, på odds av -345 med innsatsen på 10, fra Onesmus Maina. En veddemål på Fenerbahce SK U19 (+127) i Home Draw Away markedet ved innsatsen på 10 fra abreujg78 er en andre KI favoritt.

Over/Under 2.5
-345 for Over
10/10
Tilnærmet profit 2.90
Home Draw Away
+127 for Fenerbahce SK U19
10/10
Tilnærmet profit 12.70

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Fenerbahce SK U19 og Slavia Praha U19. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til Fenerbahce SK U19 (odds på +127). En seier til Slavia Praha U19 (+146) har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort (+314).

1 100%
X 0%
2 0%

Fenerbahce SK U19 vs Slavia Praha U19 Spilltips

Tipp 1:
Odds -345 på Over (Over/Under 2.5)
Tipp 2:
Odds +127 på Fenerbahce SK U19 (Home Draw Away)
Spill ansvarlig