23.09.2026 07:35 World Modus Super Series 2026

Francesco Basili - Scott Winder Prediksjoner og Spilltips

Francesco Basili vs. Scott Winder finner sted 07:35 kl. 23.09.2026.

Francesco Basili
Scott Winder

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Francesco Basili vs Scott Winder oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Francesco Basili" med odds på -10000 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Francesco Basili
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Francesco Basili - Scott Winder av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, abreujg78 (rangert på 1745 i samlet Profit) forutsier 0.1 i fortjeneste ved å satse 10 på Francesco Basili (-10000) i Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1745/1648
Overskudd: -25525.3
Home Away
-10000 for Francesco Basili
10/10
Tilnærmet profit 0.10

JohnnyBets spilltips for Francesco Basili - Scott Winder av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir abreujg78 (med -18.99% samlet yield) et tips for å få 0.1 fortjeneste ved å satse 10 på Francesco Basili (-10000) i Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1270/1648
Yield: -18.99%
Home Away
-10000 for Francesco Basili
10/10
Tilnærmet profit 0.10

JohnnyBets spilltips for Francesco Basili - Scott Winder av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -28438.8 satser 10 på odds -10000 på Francesco Basili i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 0.1.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1743/1648
ODI: -28438.8
Home Away
-10000 for Francesco Basili
10/10
Tilnærmet profit 0.10

De beste KI spilltipsene for Francesco Basili vs Scott Winder

Hvilket resultat av Francesco Basili vs Scott Winder kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Francesco Basili i Home Away markedet, på odds av -10000 med innsatsen på 10, fra abreujg78.

Home Away
-10000 for Francesco Basili
10/10
Tilnærmet profit 0.10

Francesco Basili vs Scott Winder Spilltips

Tipp 1:
Odds -10000Francesco Basili (Home Away)
Spill ansvarlig