04.07.2026 01:00 Japan NPB 2026

Fukuoka Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines Prediksjoner og Spilltips

Fukuoka Softbank Hawks vs. Chiba Lotte Marines finner sted 01:00 kl. 04.07.2026.

Fukuoka SoftBank Hawks
Fukuoka Softbank Hawks
Chiba Lotte Marines
Chiba Lotte Marines

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Fukuoka Softbank Hawks vs Chiba Lotte Marines oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Fukuoka Softbank Hawks" med odds på -156 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Fukuoka Softbank Hawks
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Fukuoka Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Emily1205 (rangert på 1780 i samlet Profit) forutsier 6.4 i fortjeneste ved å satse 10 på Fukuoka Softbank Hawks (-156) i Home Away.

Emily1205
Emily1205
Rangering 1780/1829
Overskudd: -140.11
Home Away
-156 for Fukuoka Softbank Hawks
10/10
Tilnærmet profit 6.40

JohnnyBets spilltips for Fukuoka Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Emily1205 (med -4.03% samlet yield) et tips for å få 6.4 fortjeneste ved å satse 10 på Fukuoka Softbank Hawks (-156) i Home Away.

Emily1205
Emily1205
Rangering 843/1829
Yield: -4.03%
Home Away
-156 for Fukuoka Softbank Hawks
10/10
Tilnærmet profit 6.40

JohnnyBets spilltips for Fukuoka Softbank Hawks - Chiba Lotte Marines av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Emily1205, med en ODI-parameter på -0.28 satser 10 på odds -156 på Fukuoka Softbank Hawks i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 6.4.

Emily1205
Emily1205
Rangering 1360/1829
ODI: -0.28
Home Away
-156 for Fukuoka Softbank Hawks
10/10
Tilnærmet profit 6.40

De beste KI spilltipsene for Fukuoka Softbank Hawks vs Chiba Lotte Marines

Hvilket resultat av Fukuoka Softbank Hawks vs Chiba Lotte Marines kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Fukuoka Softbank Hawks i Home Away markedet, på odds av -156 med innsatsen på 10, fra Emily1205.

Home Away
-156 for Fukuoka Softbank Hawks
10/10
Tilnærmet profit 6.40

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Fukuoka Softbank Hawks og Chiba Lotte Marines. Den beste prediksjon med 100%av stemmene er seier av Fukuoka Softbank Hawks (odds -156). Mens seier av Chiba Lotte Marines (+127) har fått 0% stemmene.

1 100%
2 0%

Fukuoka Softbank Hawks vs Chiba Lotte Marines Spilltips

Tipp 1:
Odds -156Fukuoka Softbank Hawks (Home Away)
Spill ansvarlig