04.07.2026 19:10 United States MLB 2026

Houston Astros - Tampa Bay Rays Prediksjoner og Spilltips

Houston Astros vs. Tampa Bay Rays finner sted 19:10 kl. 04.07.2026.

Houston Astros
Houston Astros
Tampa Bay Rays

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Houston Astros vs Tampa Bay Rays oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Asian Handicap (-1.5)" og et forventet resultat på "Houston Astros (-1.5), money back on draw" med odds på +195 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Asian Handicap (-1.5)
Houston Astros (-1.5), money back on draw
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Houston Astros - Tampa Bay Rays av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Nomed8 (rangert på 2015 i samlet Profit) forutsier 19.5 i fortjeneste ved å satse 10 på Houston Astros (-1.5), money back on draw (+195) i Asian Handicap (-1.5).

Nomed8
Rangering 2015/1836
Overskudd: -368.54
Asian Handicap (-1.5)
+195 for Houston Astros (-1.5), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 19.50

JohnnyBets spilltips for Houston Astros - Tampa Bay Rays av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Nomed8 (med -11.77% samlet yield) et tips for å få 19.5 fortjeneste ved å satse 10 på Houston Astros (-1.5), money back on draw (+195) i Asian Handicap (-1.5).

Nomed8
Rangering 1201/1836
Yield: -11.77%
Asian Handicap (-1.5)
+195 for Houston Astros (-1.5), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 19.50

JohnnyBets spilltips for Houston Astros - Tampa Bay Rays av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Nomed8, med en ODI-parameter på -0.38 satser 10 på odds +195 på Houston Astros (-1.5), money back on draw i Asian Handicap (-1.5)-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 19.5.

Nomed8
Rangering 1422/1836
ODI: -0.38
Asian Handicap (-1.5)
+195 for Houston Astros (-1.5), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 19.50

De beste KI spilltipsene for Houston Astros vs Tampa Bay Rays

Hvilket resultat av Houston Astros vs Tampa Bay Rays kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Houston Astros (-1.5), money back on draw i Asian Handicap (-1.5) markedet, på odds av +195 med innsatsen på 10, fra Nomed8.

Asian Handicap (-1.5)
+195 for Houston Astros (-1.5), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 19.50

Houston Astros vs Tampa Bay Rays Spilltips

Tipp 1:
Odds +195Houston Astros (-1.5), money back on draw (Asian Handicap (-1.5))
Spill ansvarlig