23.10.2026 09:00 • Israel • Leumit League 2026/2027

Ironi Modiin - Maccabi Bnei Raina Prediksjoner og Spilltips

Ironi Modiin vs. Maccabi Bnei Raina finner sted 09:00 kl. 23.10.2026.

Ironi Modiin
Ironi Modiin
—
Maccabi Bnei Raina
Maccabi Bnei Raina

Hva skal man satse på?

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
Draw
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Ironi Modiin - Maccabi Bnei Raina av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, abreujg78 (rangert på 2068 i samlet Profit) forutsier 16.72 i fortjeneste ved å satse 8 på Draw (+209) i Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 2068/1957
Overskudd: -39203.9
Home Draw Away
+209 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 16.72

JohnnyBets spilltips for Ironi Modiin - Maccabi Bnei Raina av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir abreujg78 (med -17.82% samlet yield) et tips for å få 16.72 fortjeneste ved å satse 8 på Draw (+209) i Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1486/1957
Yield: -17.82%
Home Draw Away
+209 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 16.72

JohnnyBets spilltips for Ironi Modiin - Maccabi Bnei Raina av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -45442.1 satser 8 på odds +209 på Draw i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 16.72.

abreujg78
abreujg78
Rangering 2065/1957
ODI: -45442.1
Home Draw Away
+209 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 16.72

De beste KI spilltipsene for Ironi Modiin vs Maccabi Bnei Raina

Hvilket resultat av Ironi Modiin vs Maccabi Bnei Raina kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Draw i Home Draw Away markedet, på odds av +209 med innsatsen på 8, fra abreujg78.

Home Draw Away
+209 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 16.72

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Ironi Modiin og Maccabi Bnei Raina. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er uavgjort (odds på +209). En seier til Ironi Modiin (+188) har fått 0%. 0% som tipper seier til Maccabi Bnei Raina (+116).

1 0%
X 100%
2 0%

Ironi Modiin vs Maccabi Bnei Raina Spilltips

Tipp 1:
Odds +209 på Draw (Home Draw Away)
Spill ansvarlig