19.10.2026 07:20 • World • Modus Super Series 2026

Jack Aldridge - Graham Usher Prediksjoner og Spilltips

Jack Aldridge vs. Graham Usher finner sted 07:20 kl. 19.10.2026.

Jack Aldridge
—
Graham Usher

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Jack Aldridge vs Graham Usher oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Graham Usher" med odds på +158 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Graham Usher
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Jack Aldridge - Graham Usher av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, abreujg78 (rangert på 2002 i samlet Profit) forutsier 15.8 i fortjeneste ved å satse 10 på Graham Usher (+158) i Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 2002/1908
Overskudd: -36494.7
Home Away
+158 for Graham Usher
10/10
Tilnærmet profit 15.80

JohnnyBets spilltips for Jack Aldridge - Graham Usher av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir abreujg78 (med -17.78% samlet yield) et tips for å få 15.8 fortjeneste ved å satse 10 på Graham Usher (+158) i Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1438/1908
Yield: -17.78%
Home Away
+158 for Graham Usher
10/10
Tilnærmet profit 15.80

JohnnyBets spilltips for Jack Aldridge - Graham Usher av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -42719.7 satser 10 på odds +158 på Graham Usher i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 15.8.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1999/1908
ODI: -42719.7
Home Away
+158 for Graham Usher
10/10
Tilnærmet profit 15.80

De beste KI spilltipsene for Jack Aldridge vs Graham Usher

Hvilket resultat av Jack Aldridge vs Graham Usher kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Graham Usher i Home Away markedet, på odds av +158 med innsatsen på 10, fra abreujg78.

Home Away
+158 for Graham Usher
10/10
Tilnærmet profit 15.80

Jack Aldridge vs Graham Usher Spilltips

Tipp 1:
Odds +158 på Graham Usher (Home Away)
Spill ansvarlig