23.09.2026 04:00 Japan Emperor Cup 2026/2027

Machida Zelvia - Tochigi City Prediksjoner og Spilltips

Machida Zelvia vs. Tochigi City finner sted 04:00 kl. 23.09.2026.

Machida Zelvia
Machida Zelvia
Tochigi City
Tochigi City

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Machida Zelvia vs Tochigi City oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Machida Zelvia" med odds på -250 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
Machida Zelvia
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Machida Zelvia - Tochigi City av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, supcio (rangert på 1703 i samlet Profit) forutsier 4.0 i fortjeneste ved å satse 10 på Machida Zelvia (-250) i Home Draw Away.

supcio
supcio
Rangering 1703/1646
Overskudd: -1477.6
Home Draw Away
-250 for Machida Zelvia
10/10
Tilnærmet profit 4.00

JohnnyBets spilltips for Machida Zelvia - Tochigi City av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir supcio (med -5.6% samlet yield) et tips for å få 4.0 fortjeneste ved å satse 10 på Machida Zelvia (-250) i Home Draw Away.

supcio
supcio
Rangering 853/1646
Yield: -5.6%
Home Draw Away
-250 for Machida Zelvia
10/10
Tilnærmet profit 4.00

JohnnyBets spilltips for Machida Zelvia - Tochigi City av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! supcio, med en ODI-parameter på -1301.85 satser 10 på odds -250 på Machida Zelvia i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 4.0.

supcio
supcio
Rangering 1717/1646
ODI: -1301.85
Home Draw Away
-250 for Machida Zelvia
10/10
Tilnærmet profit 4.00

De beste KI spilltipsene for Machida Zelvia vs Tochigi City

Hvilket resultat av Machida Zelvia vs Tochigi City kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Machida Zelvia i Home Draw Away markedet, på odds av -250 med innsatsen på 10, fra supcio.

Home Draw Away
-250 for Machida Zelvia
10/10
Tilnærmet profit 4.00

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Machida Zelvia og Tochigi City. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til Machida Zelvia (odds på -250). En seier til Tochigi City (+608) har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort (+371).

1 100%
X 0%
2 0%

Machida Zelvia vs Tochigi City Spilltips

Tipp 1:
Odds -250Machida Zelvia (Home Draw Away)
Spill ansvarlig