28.07.2026 05:30 Romania WTA 125K Targu Mures 2026

Miriana Tona - Lucia Bronzetti Prediksjoner og Spilltips

Miriana Tona vs. Lucia Bronzetti finner sted 05:30 kl. 28.07.2026.

Miriana Tona
Lucia Bronzetti

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Miriana Tona vs Lucia Bronzetti oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Miriana Tona" med odds på +722 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Miriana Tona
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Miriana Tona - Lucia Bronzetti av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, theoxy (rangert på 2139 i samlet Profit) forutsier 43.32 i fortjeneste ved å satse 6 på Miriana Tona (+722) i Home Away.

theoxy
theoxy
Rangering 2139/2011
Overskudd: -834.83
Home Away
+722 for Miriana Tona
6/10
Tilnærmet profit 43.32

JohnnyBets spilltips for Miriana Tona - Lucia Bronzetti av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir theoxy (med -20.16% samlet yield) et tips for å få 43.32 fortjeneste ved å satse 6 på Miriana Tona (+722) i Home Away.

theoxy
theoxy
Rangering 1425/2011
Yield: -20.16%
Home Away
+722 for Miriana Tona
6/10
Tilnærmet profit 43.32

JohnnyBets spilltips for Miriana Tona - Lucia Bronzetti av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! theoxy, med en ODI-parameter på 8.67 satser 6 på odds +722 på Miriana Tona i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 43.32.

theoxy
theoxy
Rangering 267/2011
ODI: 8.67
Home Away
+722 for Miriana Tona
6/10
Tilnærmet profit 43.32

De beste KI spilltipsene for Miriana Tona vs Lucia Bronzetti

Hvilket resultat av Miriana Tona vs Lucia Bronzetti kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Miriana Tona i Home Away markedet, på odds av +722 med innsatsen på 6, fra theoxy.

Home Away
+722 for Miriana Tona
6/10
Tilnærmet profit 43.32

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Miriana Tona og Lucia Bronzetti. Den beste prediksjon med 100%av stemmene er seier av Miriana Tona (odds +722). Mens seier av Lucia Bronzetti (-1111) har fått 0% stemmene.

1 100%
2 0%

Miriana Tona vs Lucia Bronzetti Spilltips

Tipp 1:
Odds +722Miriana Tona (Home Away)
Spill ansvarlig