20.10.2026 04:45 • Bangladesh • Federation Cup 2026/2027

Mohammedan Dhaka - PWD Sports Club Prediksjoner og Spilltips

Mohammedan Dhaka vs. PWD Sports Club finner sted 04:45 kl. 20.10.2026.

Mohammedan Dhaka
Mohammedan Dhaka
—
PWD Sports Club

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Mohammedan Dhaka vs PWD Sports Club oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Mohammedan Dhaka" med odds på -556 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
Mohammedan Dhaka
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Mohammedan Dhaka - PWD Sports Club av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, abreujg78 (rangert på 2012 i samlet Profit) forutsier 1.8 i fortjeneste ved å satse 10 på Mohammedan Dhaka (-556) i Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 2012/1915
Overskudd: -37419.3
Home Draw Away
-556 for Mohammedan Dhaka
10/10
Tilnærmet profit 1.80

JohnnyBets spilltips for Mohammedan Dhaka - PWD Sports Club av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir abreujg78 (med -17.92% samlet yield) et tips for å få 1.8 fortjeneste ved å satse 10 på Mohammedan Dhaka (-556) i Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1450/1915
Yield: -17.92%
Home Draw Away
-556 for Mohammedan Dhaka
10/10
Tilnærmet profit 1.80

JohnnyBets spilltips for Mohammedan Dhaka - PWD Sports Club av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -43311.7 satser 10 på odds -556 på Mohammedan Dhaka i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 1.8.

abreujg78
abreujg78
Rangering 2009/1915
ODI: -43311.7
Home Draw Away
-556 for Mohammedan Dhaka
10/10
Tilnærmet profit 1.80

De beste KI spilltipsene for Mohammedan Dhaka vs PWD Sports Club

Hvilket resultat av Mohammedan Dhaka vs PWD Sports Club kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Mohammedan Dhaka i Home Draw Away markedet, på odds av -556 med innsatsen på 10, fra abreujg78.

Home Draw Away
-556 for Mohammedan Dhaka
10/10
Tilnærmet profit 1.80

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Mohammedan Dhaka og PWD Sports Club. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til Mohammedan Dhaka (odds på -556). En seier til PWD Sports Club har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort.

1 100%
X 0%
2 0%

Mohammedan Dhaka vs PWD Sports Club Spilltips

Tipp 1:
Odds -556 på Mohammedan Dhaka (Home Draw Away)
Spill ansvarlig