27.09.2026 10:00 • Slovenia • 2.SNL 2026/2027

NK Jesenice - NK Dren Vrhinka Prediksjoner og Spilltips

NK Jesenice vs. NK Dren Vrhinka finner sted 10:00 kl. 27.09.2026.

NK Jesenice
NK Jesenice
—
NK Dren Vrhinka

Hva skal man satse på?

De mest populære typene innsatser:

Over/Under 4.5
Over
100%
1 av 1 tippere
Over/Under 2.25
Over
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for NK Jesenice - NK Dren Vrhinka av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, giannhs68 (rangert på 1560 i samlet Profit) forutsier 4.6 i fortjeneste ved å satse 10 på Over (-217) i Over/Under 2.25. Papadenis på den andre siden (rangert på 1763), plasserer et tips på +365 på Over (Over/Under 4.5) ved at satse 8 for å få en estimert fortjeneste på 29.2.

giannhs68
giannhs68
Rangering 1560/1684
Overskudd: -243.24
Over/Under 2.25
-217 for Over
10/10
Tilnærmet profit 4.60
Papadenis
Papadenis
Rangering 1763/1684
Overskudd: -1237.76
Over/Under 4.5
+365 for Over
8/10
Tilnærmet profit 29.20

JohnnyBets spilltips for NK Jesenice - NK Dren Vrhinka av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir giannhs68 (med -1.63% samlet yield) et tips for å få 4.6 fortjeneste ved å satse 10 på Over (-217) i Over/Under 2.25. Deretter er det Papadenis med -9.32% yield. Gir et tips med 8 innsats på Over (+365) i Over/Under 4.5. Den estimerte fortjenesten er 29.2.

giannhs68
giannhs68
Rangering 626/1684
Yield: -1.63%
Over/Under 2.25
-217 for Over
10/10
Tilnærmet profit 4.60
Papadenis
Papadenis
Rangering 1067/1684
Yield: -9.32%
Over/Under 4.5
+365 for Over
8/10
Tilnærmet profit 29.20

JohnnyBets spilltips for NK Jesenice - NK Dren Vrhinka av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Papadenis, med en ODI-parameter på 129.09 satser 8 på odds +365 på Over i Over/Under 4.5-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 29.2. giannhs68 (ODI: -26.76) plasserer oddstips for å få 4.6 fortjeneste ved å satse 10 på Over (-217) i Over/Under 2.25.

Papadenis
Papadenis
Rangering 53/1684
ODI: 129.09
Over/Under 4.5
+365 for Over
8/10
Tilnærmet profit 29.20
giannhs68
giannhs68
Rangering 1670/1684
ODI: -26.76
Over/Under 2.25
-217 for Over
10/10
Tilnærmet profit 4.60

De beste KI spilltipsene for NK Jesenice vs NK Dren Vrhinka

Hvilket resultat av NK Jesenice vs NK Dren Vrhinka kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Over i Over/Under 2.25 markedet, på odds av -217 med innsatsen på 10, fra giannhs68. En veddemål på Over (+365) i Over/Under 4.5 markedet ved innsatsen på 8 fra Papadenis er en andre KI favoritt.

Over/Under 2.25
-217 for Over
10/10
Tilnærmet profit 4.60
Over/Under 4.5
+365 for Over
8/10
Tilnærmet profit 29.20

NK Jesenice vs NK Dren Vrhinka Spilltips

Tipp 1:
Odds -217 på Over (Over/Under 2.25)
Spill ansvarlig