30.07.2026 13:00 United States ATP Washington, Doubles 2026

Nys H./Roger-Vasselin E. - Andreozzi G./Guinard M. Prediksjoner og Spilltips

Nys H./Roger-Vasselin E. vs. Andreozzi G./Guinard M. finner sted 13:00 kl. 30.07.2026.

Nys H./Roger-Vasselin E.
Andreozzi G./Guinard M.

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Nys H./Roger-Vasselin E. vs Andreozzi G./Guinard M. oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Andreozzi G./Guinard M." med odds på +105 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Andreozzi G./Guinard M.
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Nys H./Roger-Vasselin E. - Andreozzi G./Guinard M. av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Wilhelmine (rangert på 2222 i samlet Profit) forutsier 10.5 i fortjeneste ved å satse 10 på Andreozzi G./Guinard M. (+105) i Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 2222/2046
Overskudd: -3115.58
Home Away
+105 for Andreozzi G./Guinard M.
10/10
Tilnærmet profit 10.50

JohnnyBets spilltips for Nys H./Roger-Vasselin E. - Andreozzi G./Guinard M. av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Wilhelmine (med -6.51% samlet yield) et tips for å få 10.5 fortjeneste ved å satse 10 på Andreozzi G./Guinard M. (+105) i Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 978/2046
Yield: -6.51%
Home Away
+105 for Andreozzi G./Guinard M.
10/10
Tilnærmet profit 10.50

JohnnyBets spilltips for Nys H./Roger-Vasselin E. - Andreozzi G./Guinard M. av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Wilhelmine, med en ODI-parameter på -314.78 satser 10 på odds +105 på Andreozzi G./Guinard M. i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 10.5.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 2212/2046
ODI: -314.78
Home Away
+105 for Andreozzi G./Guinard M.
10/10
Tilnærmet profit 10.50

De beste KI spilltipsene for Nys H./Roger-Vasselin E. vs Andreozzi G./Guinard M.

Hvilket resultat av Nys H./Roger-Vasselin E. vs Andreozzi G./Guinard M. kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Andreozzi G./Guinard M. i Home Away markedet, på odds av +105 med innsatsen på 10, fra Wilhelmine.

Home Away
+105 for Andreozzi G./Guinard M.
10/10
Tilnærmet profit 10.50

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Nys H./Roger-Vasselin E. og Andreozzi G./Guinard M.. Den beste prediksjon med 100% av stemmene er seier av Andreozzi G./Guinard M. (odds +105). Nys H./Roger-Vasselin E. seier (-154) har fått 0% av stemmene.

1 0%
2 100%

Nys H./Roger-Vasselin E. vs Andreozzi G./Guinard M. Spilltips

Tipp 1:
Odds +105Andreozzi G./Guinard M. (Home Away)
Spill ansvarlig