26.08.2026 21:05 United States MLB 2026

Oakland Athletics - Minnesota Twins Prediksjoner og Spilltips

Oakland Athletics vs. Minnesota Twins finner sted 21:05 kl. 26.08.2026.

Oakland Athletics
Oakland Athletics
Minnesota Twins
Minnesota Twins

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Oakland Athletics vs Minnesota Twins oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Oakland Athletics" med odds på +118 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Over/Under 10.5
Over
100%
1 av 1 tippere
Home Away
Oakland Athletics
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Oakland Athletics - Minnesota Twins av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, faro2013 (rangert på 1419 i samlet Profit) forutsier 11.8 i fortjeneste ved å satse 10 på Oakland Athletics (+118) i Home Away.

faro2013
faro2013
Rangering 1419/1273
Overskudd: -1671.21
Home Away
+118 for Oakland Athletics
10/10
Tilnærmet profit 11.80
faro2013
faro2013
Rangering 1419/1273
Overskudd: -1671.21
Over/Under 10.5
+103 for Over
10/10
Tilnærmet profit 10.30

JohnnyBets spilltips for Oakland Athletics - Minnesota Twins av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir faro2013 (med -3.05% samlet yield) et tips for å få 11.8 fortjeneste ved å satse 10 på Oakland Athletics (+118) i Home Away.

faro2013
faro2013
Rangering 583/1273
Yield: -3.05%
Home Away
+118 for Oakland Athletics
10/10
Tilnærmet profit 11.80
faro2013
faro2013
Rangering 583/1273
Yield: -3.05%
Over/Under 10.5
+103 for Over
10/10
Tilnærmet profit 10.30

JohnnyBets spilltips for Oakland Athletics - Minnesota Twins av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! faro2013, med en ODI-parameter på -1772.07 satser 10 på odds +118 på Oakland Athletics i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 11.8.

faro2013
faro2013
Rangering 1418/1273
ODI: -1772.07
Home Away
+118 for Oakland Athletics
10/10
Tilnærmet profit 11.80
faro2013
faro2013
Rangering 1418/1273
ODI: -1772.07
Over/Under 10.5
+103 for Over
10/10
Tilnærmet profit 10.30

De beste KI spilltipsene for Oakland Athletics vs Minnesota Twins

Hvilket resultat av Oakland Athletics vs Minnesota Twins kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Oakland Athletics i Home Away markedet, på odds av +118 med innsatsen på 10, fra faro2013.

Home Away
+118 for Oakland Athletics
10/10
Tilnærmet profit 11.80
Over/Under 10.5
+103 for Over
10/10
Tilnærmet profit 10.30

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Oakland Athletics og Minnesota Twins. Den beste prediksjon med 100%av stemmene er seier av Oakland Athletics (odds +118). Mens seier av Minnesota Twins (-139) har fått 0% stemmene.

1 100%
2 0%

Oakland Athletics vs Minnesota Twins Spilltips

Tipp 1:
Odds +118Oakland Athletics (Home Away)
Tipp 2:
Odds +103Over (Over/Under 10.5)
Spill ansvarlig