02.07.2026 03:30 Romania ATP Challenger Brasov 2026

Olle Wallin - Frederico Ferreira Silva Prediksjoner og Spilltips

Olle Wallin vs. Frederico Ferreira Silva finner sted 03:30 kl. 02.07.2026.

Olle Wallin
Frederico Ferreira Silva

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Olle Wallin vs Frederico Ferreira Silva oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Frederico Ferreira Silva" med odds på -286 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Frederico Ferreira Silva
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Olle Wallin - Frederico Ferreira Silva av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Wilhelmine (rangert på 2016 i samlet Profit) forutsier 3.5 i fortjeneste ved å satse 10 på Frederico Ferreira Silva (-286) i Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 2016/1790
Overskudd: -915.88
Home Away
-286 for Frederico Ferreira Silva
10/10
Tilnærmet profit 3.50

JohnnyBets spilltips for Olle Wallin - Frederico Ferreira Silva av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Wilhelmine (med -4.63% samlet yield) et tips for å få 3.5 fortjeneste ved å satse 10 på Frederico Ferreira Silva (-286) i Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 863/1790
Yield: -4.63%
Home Away
-286 for Frederico Ferreira Silva
10/10
Tilnærmet profit 3.50

JohnnyBets spilltips for Olle Wallin - Frederico Ferreira Silva av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Wilhelmine, med en ODI-parameter på -181.23 satser 10 på odds -286 på Frederico Ferreira Silva i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 3.5.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 2025/1790
ODI: -181.23
Home Away
-286 for Frederico Ferreira Silva
10/10
Tilnærmet profit 3.50

De beste KI spilltipsene for Olle Wallin vs Frederico Ferreira Silva

Hvilket resultat av Olle Wallin vs Frederico Ferreira Silva kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Frederico Ferreira Silva i Home Away markedet, på odds av -286 med innsatsen på 10, fra Wilhelmine.

Home Away
-286 for Frederico Ferreira Silva
10/10
Tilnærmet profit 3.50

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Olle Wallin og Frederico Ferreira Silva. Den beste prediksjon med 100% av stemmene er seier av Frederico Ferreira Silva (odds -286). Olle Wallin seier har fått 0% av stemmene.

1 0%
2 100%

Olle Wallin vs Frederico Ferreira Silva Spilltips

Tipp 1:
Odds -286Frederico Ferreira Silva (Home Away)
Spill ansvarlig