01.08.2026 11:40 Canada ATP Montreal 2026

Sho Shimabukuro - Nicolai Budkov Kjær Prediksjoner og Spilltips

Sho Shimabukuro vs. Nicolai Budkov Kjær finner sted 11:40 kl. 01.08.2026.

Sho Shimabukuro
Nicolai Budkov Kjær

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Sho Shimabukuro vs Nicolai Budkov Kjær oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Sho Shimabukuro" med odds på -135 fra 1 av 2 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Sho Shimabukuro
50%
1 av 2 tippere

JohnnyBets spilltips for Sho Shimabukuro - Nicolai Budkov Kjær av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, novons (rangert på 1 i samlet Profit) forutsier 7.4 i fortjeneste ved å satse 10 på Sho Shimabukuro (-135) i Home Away. maer20 på den andre siden (rangert på 1), plasserer et tips på -103 på Nicolai Budkov Kjær (Home Away) ved at satse 10 for å få en estimert fortjeneste på 9.7.

novons
novons
Rangering 1/375
Overskudd: 0.0
Home Away
-135 for Sho Shimabukuro
10/10
Tilnærmet profit 7.40
maer20
maer20
Rangering 1/375
Overskudd: 0.0
Home Away
-103 for Nicolai Budkov Kjær
10/10
Tilnærmet profit 9.70

JohnnyBets spilltips for Sho Shimabukuro - Nicolai Budkov Kjær av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir novons (med 0.0% samlet yield) et tips for å få 7.4 fortjeneste ved å satse 10 på Sho Shimabukuro (-135) i Home Away. Deretter er det maer20 med 0.0% yield. Gir et tips med 10 innsats på Nicolai Budkov Kjær (-103) i Home Away. Den estimerte fortjenesten er 9.7.

novons
novons
Rangering 1/375
Yield: 0.0%
Home Away
-135 for Sho Shimabukuro
10/10
Tilnærmet profit 7.40
maer20
maer20
Rangering 1/375
Yield: 0.0%
Home Away
-103 for Nicolai Budkov Kjær
10/10
Tilnærmet profit 9.70

JohnnyBets spilltips for Sho Shimabukuro - Nicolai Budkov Kjær av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! novons, med en ODI-parameter på 0.0 satser 10 på odds -135 på Sho Shimabukuro i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 7.4. maer20 (ODI: 0.0) plasserer oddstips for å få 9.7 fortjeneste ved å satse 10 på Nicolai Budkov Kjær (-103) i Home Away.

novons
novons
Rangering 1/375
ODI: 0.0
Home Away
-135 for Sho Shimabukuro
10/10
Tilnærmet profit 7.40
maer20
maer20
Rangering 1/375
ODI: 0.0
Home Away
-103 for Nicolai Budkov Kjær
10/10
Tilnærmet profit 9.70

De beste KI spilltipsene for Sho Shimabukuro vs Nicolai Budkov Kjær

Hvilket resultat av Sho Shimabukuro vs Nicolai Budkov Kjær kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Sho Shimabukuro i Home Away markedet, på odds av -135 med innsatsen på 10, fra novons. En veddemål på Nicolai Budkov Kjær (-103) i Home Away markedet ved innsatsen på 10 fra maer20 er en andre KI favoritt.

Home Away
-135 for Sho Shimabukuro
10/10
Tilnærmet profit 7.40
Home Away
-103 for Nicolai Budkov Kjær
10/10
Tilnærmet profit 9.70

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Sho Shimabukuro og Nicolai Budkov Kjær. Den beste prediksjon med 50%av stemmene er seier av Sho Shimabukuro (odds -135). Mens seier av Nicolai Budkov Kjær (-103) har fått 50% stemmene.

1 50%
2 50%

Sho Shimabukuro vs Nicolai Budkov Kjær Spilltips

Tipp 1:
Odds -135Sho Shimabukuro (Home Away)
Spill ansvarlig