25.10.2026 12:00 • Africa • CAF Confederations Cup Qualification 2026/2027

Singida BS FC - Tusker FC Prediksjoner og Spilltips

Singida BS FC vs. Tusker FC finner sted 12:00 kl. 25.10.2026.

Singida BS FC
Singida BS FC
—
Tusker FC
Tusker FC

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Singida BS FC vs Tusker FC oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Asian Handicap (-0.5)" og et forventet resultat på "Tusker FC (+0.5), money back on draw" med odds på -128 fra 1 av 1 brukere. Et annet populært tips er "Asian Handicap (0.25)" med et "Singida BS FC (+0.25), money back on draw" resultat (odds på -400) fra 100%.

De mest populære typene innsatser:

Asian Handicap (-0.5)
Tusker FC (+0.5), money back on draw
100%
1 av 1 tippere
Asian Handicap (0.25)
Singida BS FC (+0.25), money back on draw
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Singida BS FC - Tusker FC av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, szem55 (rangert på 2044 i samlet Profit) forutsier 2.5 i fortjeneste ved å satse 10 på Singida BS FC (+0.25), money back on draw (-400) i Asian Handicap (0.25).

szem55
szem55
Rangering 2044/1986
Overskudd: -1305.56
Asian Handicap (0.25)
-400 for Singida BS FC (+0.25), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 2.50
Asian Handicap (-0.5)
-128 for Tusker FC (+0.5), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 7.80

JohnnyBets spilltips for Singida BS FC - Tusker FC av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir szem55 (med -6.52% samlet yield) et tips for å få 2.5 fortjeneste ved å satse 10 på Singida BS FC (+0.25), money back on draw (-400) i Asian Handicap (0.25).

szem55
szem55
Rangering 1116/1986
Yield: -6.52%
Asian Handicap (0.25)
-400 for Singida BS FC (+0.25), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 2.50
Asian Handicap (-0.5)
-128 for Tusker FC (+0.5), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 7.80

JohnnyBets spilltips for Singida BS FC - Tusker FC av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! szem55, med en ODI-parameter på -46.93 satser 10 på odds -400 på Singida BS FC (+0.25), money back on draw i Asian Handicap (0.25)-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 2.5.

szem55
szem55
Rangering 1977/1986
ODI: -46.93
Asian Handicap (0.25)
-400 for Singida BS FC (+0.25), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 2.50
Asian Handicap (-0.5)
-128 for Tusker FC (+0.5), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 7.80

De beste KI spilltipsene for Singida BS FC vs Tusker FC

Hvilket resultat av Singida BS FC vs Tusker FC kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Singida BS FC (+0.25), money back on draw i Asian Handicap (0.25) markedet, på odds av -400 med innsatsen på 10, fra szem55. En veddemål på Tusker FC (+0.5), money back on draw (-128) i Asian Handicap (-0.5) markedet ved innsatsen på 10 fra xcloc er en andre KI favoritt.

Asian Handicap (0.25)
-400 for Singida BS FC (+0.25), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 2.50
Asian Handicap (-0.5)
-128 for Tusker FC (+0.5), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 7.80

Singida BS FC vs Tusker FC Spilltips

Tipp 1:
Odds -400 på Singida BS FC (+0.25), money back on draw (Asian Handicap (0.25))
Spill ansvarlig