03.07.2026 08:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

SønderjyskE - Viking Stavanger Prediksjoner og Spilltips

SønderjyskE vs. Viking Stavanger finner sted 08:00 kl. 03.07.2026.

Sonderjyske
SønderjyskE
Viking Stavanger
Viking Stavanger

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste SønderjyskE vs Viking Stavanger oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Asian Handicap (0.5)" og et forventet resultat på "SønderjyskE (+0.5), money back on draw" med odds på -110 fra 1 av 1 brukere. Et annet populært tips er "Draw No Bet" med et "Viking Stavanger" resultat (odds på -196) fra 100%.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
Draw
43%
3 av 7 tippere
Over/Under 0.5, 1st Half
Over
50%
1 av 2 tippere
Both Teams To Score
Yes
100%
2 av 2 tippere

JohnnyBets spilltips for SønderjyskE - Viking Stavanger av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Value Spread (rangert på 14 i samlet Profit) forutsier 9.1 i fortjeneste ved å satse 10 på SønderjyskE (+0.5), money back on draw (-110) i Asian Handicap (0.5). MihaelaH på den andre siden (rangert på 30), plasserer et tips på +295 på Draw (Home Draw Away) ved at satse 8 for å få en estimert fortjeneste på 23.6. Den tredje mest lønnsomme tipperen (38 denne sesongen), Principle estimerer å få 4.2 i fortjeneste ved å satse 10 på -238 på Over i Over/Under 2.5.

Value Spread
Value Spread
Rangering 14/1819
Overskudd: 199.27
Asian Handicap (0.5)
-110 for SønderjyskE (+0.5), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 9.10
MihaelaH
MihaelaH
Rangering 30/1819
Overskudd: 131.83
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 23.60
MihaelaH
MihaelaH
Rangering 30/1819
Overskudd: 131.83
Over/Under 1.5, 1st Half
-101 for Over
10/10
Tilnærmet profit 9.90
Principle
Rangering 38/1819
Overskudd: 127.5
Over/Under 2.5
-238 for Over
10/10
Tilnærmet profit 4.20
bazu80
bazu80
Rangering 126/1819
Overskudd: 53.5
Over/Under 0.5, 1st Half
-455 for Over
10/10
Tilnærmet profit 2.20
1 2 3

JohnnyBets spilltips for SønderjyskE - Viking Stavanger av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Value Spread (med 12.91% samlet yield) et tips for å få 9.1 fortjeneste ved å satse 10 på SønderjyskE (+0.5), money back on draw (-110) i Asian Handicap (0.5). Deretter er det Principle med 5.15% yield. Gir et tips med 10 innsats på Over (-238) i Over/Under 2.5. Den estimerte fortjenesten er 4.2. bazu80 (4.19% yield) valgte -455 på Over i Over/Under 0.5, 1st Half. Innsatsen 10 vil gi 2.2 fortjeneste hvis den er korrekt.

Value Spread
Value Spread
Rangering 387/1819
Yield: 12.91%
Asian Handicap (0.5)
-110 for SønderjyskE (+0.5), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 9.10
Principle
Rangering 513/1819
Yield: 5.15%
Over/Under 2.5
-238 for Over
10/10
Tilnærmet profit 4.20
bazu80
bazu80
Rangering 540/1819
Yield: 4.19%
Over/Under 0.5, 1st Half
-455 for Over
10/10
Tilnærmet profit 2.20
MihaelaH
MihaelaH
Rangering 556/1819
Yield: 3.7%
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 23.60
MihaelaH
MihaelaH
Rangering 556/1819
Yield: 3.7%
Over/Under 1.5, 1st Half
-101 for Over
10/10
Tilnærmet profit 9.90
1 2 3

JohnnyBets spilltips for SønderjyskE - Viking Stavanger av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Redhead, med en ODI-parameter på 198.44 satser 2 på odds +2470 på 2:0 i Correct Score-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 49.4. CosminM (ODI: 146.16) plasserer oddstips for å få 23.6 fortjeneste ved å satse 8 på Draw (+295) i Home Draw Away. Tredjeplass i den samlede rangeringen (ODI: 142.52), lirin18, valgte Over/Under 0.5, 1st Half markedet ved å satse 8 på odds +390 på Under, med en estimert fortjeneste på 31.2.

Redhead
Redhead
Rangering 22/1819
ODI: 198.44
Correct Score
+2470 for 2:0
2/10
Tilnærmet profit 49.40
CosminM
CosminM
Rangering 32/1819
ODI: 146.16
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 23.60
lirin18
lirin18
Rangering 33/1819
ODI: 142.52
Over/Under 0.5, 1st Half
+390 for Under
8/10
Tilnærmet profit 31.20
hithem
hithem
Rangering 34/1819
ODI: 140.33
Over/Under 4
-233 for Under
10/10
Tilnærmet profit 4.30
system
system
Rangering 44/1819
ODI: 97.15
Both Teams To Score
-233 for Yes
10/10
Tilnærmet profit 4.30
1 2 3

De beste KI spilltipsene for SønderjyskE vs Viking Stavanger

Hvilket resultat av SønderjyskE vs Viking Stavanger kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Over i Over/Under 1.5, 1st Half markedet, på odds av -101 med innsatsen på 10, fra MihaelaH. En veddemål på SønderjyskE (+0.5), money back on draw (-110) i Asian Handicap (0.5) markedet ved innsatsen på 10 fra Value Spread er en andre KI favoritt. Den tredje mest sannsynlige vinnerinnsatsen ifølge algoritmen er Over i Over/Under 2.5 markedet, på hvilken Principle satser 10 med odds av -238.

Over/Under 1.5, 1st Half
-101 for Over
10/10
Tilnærmet profit 9.90
Asian Handicap (0.5)
-110 for SønderjyskE (+0.5), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 9.10
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 23.60
Over/Under 2.5
-238 for Over
10/10
Tilnærmet profit 4.20
Over/Under 0.5, 1st Half
-455 for Over
10/10
Tilnærmet profit 2.20
1 2 3

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom SønderjyskE og Viking Stavanger. Det beste tipset, med 43% av stemmene, er uavgjort (odds på +295). En seier til SønderjyskE (+219) har fått 14%. 43% som tipper seier til Viking Stavanger (-106).

1 14%
X 43%
2 43%
Tips:
Odds +2470 SønderjyskE 2:0 Viking Stavanger

SønderjyskE vs Viking Stavanger Spilltips

Tipp 1:
Odds -110SønderjyskE (+0.5), money back on draw (Asian Handicap (0.5))
Tipp 2:
Odds -101Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Tipp 3:
Odds -233Yes (Both Teams To Score)
Spill ansvarlig