24.10.2026 14:30 • Andorra • Primera Divisio 2026/2027

Sporting Club Escaldes - CE Casa De Portugal Prediksjoner og Spilltips

Sporting Club Escaldes vs. CE Casa De Portugal finner sted 14:30 kl. 24.10.2026.

Sporting Club Escaldes
—
CE Casa De Portugal

Hva skal man satse på?

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
Draw
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Sporting Club Escaldes - CE Casa De Portugal av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Theworst (rangert på 2081 i samlet Profit) forutsier 21.68 i fortjeneste ved å satse 8 på Draw (+271) i Home Draw Away.

Theworst
Rangering 2081/1975
Overskudd: 0.0
Home Draw Away
+271 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 21.68

JohnnyBets spilltips for Sporting Club Escaldes - CE Casa De Portugal av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Theworst (med 0.0% samlet yield) et tips for å få 21.68 fortjeneste ved å satse 8 på Draw (+271) i Home Draw Away.

Theworst
Rangering 2081/1975
Yield: 0.0%
Home Draw Away
+271 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 21.68

JohnnyBets spilltips for Sporting Club Escaldes - CE Casa De Portugal av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Theworst, med en ODI-parameter på 0.0 satser 8 på odds +271 på Draw i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 21.68.

Theworst
Rangering 2078/1975
ODI: 0.0
Home Draw Away
+271 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 21.68

De beste KI spilltipsene for Sporting Club Escaldes vs CE Casa De Portugal

Hvilket resultat av Sporting Club Escaldes vs CE Casa De Portugal kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Draw i Home Draw Away markedet, på odds av +271 med innsatsen på 8, fra Theworst.

Home Draw Away
+271 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 21.68

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Sporting Club Escaldes og CE Casa De Portugal. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er uavgjort (odds på +271). En seier til Sporting Club Escaldes (+466) har fått 0%. 0% som tipper seier til CE Casa De Portugal (-204).

1 0%
X 100%
2 0%

Sporting Club Escaldes vs CE Casa De Portugal Spilltips

Tipp 1:
Odds +271 på Draw (Home Draw Away)
Spill ansvarlig