25.09.2026 04:00 • Republic of Korea • KBO 2026

SSG Landers (Wyverns) - Samsung Lions Prediksjoner og Spilltips

SSG Landers (Wyverns) vs. Samsung Lions finner sted 04:00 kl. 25.09.2026.

SSG Landers (Wyverns)
—
Samsung Lions

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste SSG Landers (Wyverns) vs Samsung Lions oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "SSG Landers (Wyverns)" med odds på +129 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
SSG Landers (Wyverns)
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for SSG Landers (Wyverns) - Samsung Lions av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, maer20 (rangert på 1736 i samlet Profit) forutsier 12.9 i fortjeneste ved å satse 10 på SSG Landers (Wyverns) (+129) i Home Away.

maer20
maer20
Rangering 1736/1662
Overskudd: -1992.25
Home Away
+129 for SSG Landers (Wyverns)
10/10
Tilnærmet profit 12.90

JohnnyBets spilltips for SSG Landers (Wyverns) - Samsung Lions av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir maer20 (med -6.14% samlet yield) et tips for å få 12.9 fortjeneste ved å satse 10 på SSG Landers (Wyverns) (+129) i Home Away.

maer20
maer20
Rangering 900/1662
Yield: -6.14%
Home Away
+129 for SSG Landers (Wyverns)
10/10
Tilnærmet profit 12.90

JohnnyBets spilltips for SSG Landers (Wyverns) - Samsung Lions av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! maer20, med en ODI-parameter på -295.08 satser 10 på odds +129 på SSG Landers (Wyverns) i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 12.9.

maer20
maer20
Rangering 1716/1662
ODI: -295.08
Home Away
+129 for SSG Landers (Wyverns)
10/10
Tilnærmet profit 12.90

De beste KI spilltipsene for SSG Landers (Wyverns) vs Samsung Lions

Hvilket resultat av SSG Landers (Wyverns) vs Samsung Lions kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på SSG Landers (Wyverns) i Home Away markedet, på odds av +129 med innsatsen på 10, fra maer20.

Home Away
+129 for SSG Landers (Wyverns)
10/10
Tilnærmet profit 12.90

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom SSG Landers (Wyverns) og Samsung Lions. Den beste prediksjon med 100%av stemmene er seier av SSG Landers (Wyverns) (odds +129). Mens seier av Samsung Lions (-161) har fått 0% stemmene.

1 100%
2 0%

SSG Landers (Wyverns) vs Samsung Lions Spilltips

Tipp 1:
Odds +129 på SSG Landers (Wyverns) (Home Away)
Spill ansvarlig