26.08.2026 13:20 United States US Open Women, Qualifications 2026

Tamara Zidansek - Guiomar Maristany Zuleta de Reales Prediksjoner og Spilltips

Tamara Zidansek vs. Guiomar Maristany Zuleta de Reales finner sted 13:20 kl. 26.08.2026.

Tamara Zidansek
Guiomar Maristany Zuleta de Reales

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Tamara Zidansek vs Guiomar Maristany Zuleta de Reales oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Tamara Zidansek" med odds på -222 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Tamara Zidansek
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Tamara Zidansek - Guiomar Maristany Zuleta de Reales av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, abreujg78 (rangert på 1424 i samlet Profit) forutsier 4.5 i fortjeneste ved å satse 10 på Tamara Zidansek (-222) i Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1424/1272
Overskudd: -7060.94
Home Away
-222 for Tamara Zidansek
10/10
Tilnærmet profit 4.50

JohnnyBets spilltips for Tamara Zidansek - Guiomar Maristany Zuleta de Reales av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir abreujg78 (med -18.55% samlet yield) et tips for å få 4.5 fortjeneste ved å satse 10 på Tamara Zidansek (-222) i Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1013/1272
Yield: -18.55%
Home Away
-222 for Tamara Zidansek
10/10
Tilnærmet profit 4.50

JohnnyBets spilltips for Tamara Zidansek - Guiomar Maristany Zuleta de Reales av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -9721.17 satser 10 på odds -222 på Tamara Zidansek i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 4.5.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1422/1272
ODI: -9721.17
Home Away
-222 for Tamara Zidansek
10/10
Tilnærmet profit 4.50

De beste KI spilltipsene for Tamara Zidansek vs Guiomar Maristany Zuleta de Reales

Hvilket resultat av Tamara Zidansek vs Guiomar Maristany Zuleta de Reales kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Tamara Zidansek i Home Away markedet, på odds av -222 med innsatsen på 10, fra abreujg78.

Home Away
-222 for Tamara Zidansek
10/10
Tilnærmet profit 4.50

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Tamara Zidansek og Guiomar Maristany Zuleta de Reales. Den beste prediksjon med 100%av stemmene er seier av Tamara Zidansek (odds -222). Mens seier av Guiomar Maristany Zuleta de Reales (-357) har fått 0% stemmene.

1 100%
2 0%

Tamara Zidansek vs Guiomar Maristany Zuleta de Reales Spilltips

Tipp 1:
Odds -222Tamara Zidansek (Home Away)
Spill ansvarlig