23.09.2026 11:30 France ATP Challenger Saint-Tropez 2026

Titouan Droguet - Borna Gojo Prediksjoner og Spilltips

Titouan Droguet vs. Borna Gojo finner sted 11:30 kl. 23.09.2026.

Titouan Droguet
Borna Gojo

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Titouan Droguet vs Borna Gojo oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Titouan Droguet" med odds på -217 fra 2 av 3 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Titouan Droguet
67%
2 av 3 tippere

JohnnyBets spilltips for Titouan Droguet - Borna Gojo av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Samou22 (rangert på 1659 i samlet Profit) forutsier 4.3 i fortjeneste ved å satse 10 på Titouan Droguet (-233) i Home Away. DaBigBadWolf på den andre siden (rangert på 1674), plasserer et tips på -217 på Titouan Droguet (Home Away) ved at satse 10 for å få en estimert fortjeneste på 4.6. Den tredje mest lønnsomme tipperen (1745 denne sesongen), abreujg78 estimerer å få 13.5 i fortjeneste ved å satse 10 på +135 på Borna Gojo i Home Away.

Samou22
Samou22
Rangering 1659/1648
Overskudd: -640.27
Home Away
-233 for Titouan Droguet
10/10
Tilnærmet profit 4.30
DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rangering 1674/1648
Overskudd: -799.12
Home Away
-217 for Titouan Droguet
10/10
Tilnærmet profit 4.60
abreujg78
abreujg78
Rangering 1745/1648
Overskudd: -25525.3
Home Away
+135 for Borna Gojo
10/10
Tilnærmet profit 13.50

JohnnyBets spilltips for Titouan Droguet - Borna Gojo av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir DaBigBadWolf (med -2.73% samlet yield) et tips for å få 4.6 fortjeneste ved å satse 10 på Titouan Droguet (-217) i Home Away. Deretter er det Samou22 med -5.29% yield. Gir et tips med 10 innsats på Titouan Droguet (-233) i Home Away. Den estimerte fortjenesten er 4.3. abreujg78 (-18.99% yield) valgte +135 på Borna Gojo i Home Away. Innsatsen 10 vil gi 13.5 fortjeneste hvis den er korrekt.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rangering 677/1648
Yield: -2.73%
Home Away
-217 for Titouan Droguet
10/10
Tilnærmet profit 4.60
Samou22
Samou22
Rangering 845/1648
Yield: -5.29%
Home Away
-233 for Titouan Droguet
10/10
Tilnærmet profit 4.30
abreujg78
abreujg78
Rangering 1270/1648
Yield: -18.99%
Home Away
+135 for Borna Gojo
10/10
Tilnærmet profit 13.50

JohnnyBets spilltips for Titouan Droguet - Borna Gojo av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! DaBigBadWolf, med en ODI-parameter på -6.86 satser 10 på odds -217 på Titouan Droguet i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 4.6. Samou22 (ODI: -75.09) plasserer oddstips for å få 4.3 fortjeneste ved å satse 10 på Titouan Droguet (-233) i Home Away. Tredjeplass i den samlede rangeringen (ODI: -28438.8), abreujg78, valgte Home Away markedet ved å satse 10 på odds +135 på Borna Gojo, med en estimert fortjeneste på 13.5.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rangering 1496/1648
ODI: -6.86
Home Away
-217 for Titouan Droguet
10/10
Tilnærmet profit 4.60
Samou22
Samou22
Rangering 1669/1648
ODI: -75.09
Home Away
-233 for Titouan Droguet
10/10
Tilnærmet profit 4.30
abreujg78
abreujg78
Rangering 1743/1648
ODI: -28438.8
Home Away
+135 for Borna Gojo
10/10
Tilnærmet profit 13.50

De beste KI spilltipsene for Titouan Droguet vs Borna Gojo

Hvilket resultat av Titouan Droguet vs Borna Gojo kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Titouan Droguet i Home Away markedet, på odds av -233 med innsatsen på 10, fra Samou22. En veddemål på Titouan Droguet (-217) i Home Away markedet ved innsatsen på 10 fra DaBigBadWolf er en andre KI favoritt. Den tredje mest sannsynlige vinnerinnsatsen ifølge algoritmen er Borna Gojo i Home Away markedet, på hvilken abreujg78 satser 10 med odds av +135.

Home Away
-233 for Titouan Droguet
10/10
Tilnærmet profit 4.30
Home Away
-217 for Titouan Droguet
10/10
Tilnærmet profit 4.60
Home Away
+135 for Borna Gojo
10/10
Tilnærmet profit 13.50

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Titouan Droguet og Borna Gojo. Den beste prediksjon med 67%av stemmene er seier av Titouan Droguet (odds -217). Mens seier av Borna Gojo (+135) har fått 33% stemmene.

1 67%
2 33%

Titouan Droguet vs Borna Gojo Spilltips

Tipp 1:
Odds -233Titouan Droguet (Home Away)
Spill ansvarlig