30.06.2026 06:00 United Kingdom Wimbledon 2026

Valentin Royer - Harry Wendelken Prediksjoner og Spilltips

Valentin Royer vs. Harry Wendelken finner sted 06:00 kl. 30.06.2026.

Valentin Royer
Harry Wendelken

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Valentin Royer vs Harry Wendelken oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Valentin Royer" med odds på -132 fra 2 av 2 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Valentin Royer
100%
2 av 2 tippere

JohnnyBets spilltips for Valentin Royer - Harry Wendelken av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, zinox89 (rangert på 223 i samlet Profit) forutsier 7.6 i fortjeneste ved å satse 10 på Valentin Royer (-132) i Home Away. Wilhelmine på den andre siden (rangert på 1935), plasserer et tips på -132 på Valentin Royer (Home Away) ved at satse 10 for å få en estimert fortjeneste på 7.6.

zinox89
Rangering 223/1732
Overskudd: 22.68
Home Away
-132 for Valentin Royer
10/10
Tilnærmet profit 7.60
Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 1935/1732
Overskudd: -817.18
Home Away
-132 for Valentin Royer
10/10
Tilnærmet profit 7.60

JohnnyBets spilltips for Valentin Royer - Harry Wendelken av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir zinox89 (med 3.71% samlet yield) et tips for å få 7.6 fortjeneste ved å satse 10 på Valentin Royer (-132) i Home Away. Deretter er det Wilhelmine med -4.57% yield. Gir et tips med 10 innsats på Valentin Royer (-132) i Home Away. Den estimerte fortjenesten er 7.6.

zinox89
Rangering 513/1732
Yield: 3.71%
Home Away
-132 for Valentin Royer
10/10
Tilnærmet profit 7.60
Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 808/1732
Yield: -4.57%
Home Away
-132 for Valentin Royer
10/10
Tilnærmet profit 7.60

JohnnyBets spilltips for Valentin Royer - Harry Wendelken av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! zinox89, med en ODI-parameter på -2.87 satser 10 på odds -132 på Valentin Royer i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 7.6. Wilhelmine (ODI: -147.67) plasserer oddstips for å få 7.6 fortjeneste ved å satse 10 på Valentin Royer (-132) i Home Away.

zinox89
Rangering 1593/1732
ODI: -2.87
Home Away
-132 for Valentin Royer
10/10
Tilnærmet profit 7.60
Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 1940/1732
ODI: -147.67
Home Away
-132 for Valentin Royer
10/10
Tilnærmet profit 7.60

De beste KI spilltipsene for Valentin Royer vs Harry Wendelken

Hvilket resultat av Valentin Royer vs Harry Wendelken kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Valentin Royer i Home Away markedet, på odds av -132 med innsatsen på 10, fra zinox89. En veddemål på Valentin Royer (-132) i Home Away markedet ved innsatsen på 10 fra Wilhelmine er en andre KI favoritt.

Home Away
-132 for Valentin Royer
10/10
Tilnærmet profit 7.60
Home Away
-132 for Valentin Royer
10/10
Tilnærmet profit 7.60

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Valentin Royer og Harry Wendelken. Den beste prediksjon med 100%av stemmene er seier av Valentin Royer (odds -132). Mens seier av Harry Wendelken (+110) har fått 0% stemmene.

1 100%
2 0%

Valentin Royer vs Harry Wendelken Spilltips

Tipp 1:
Odds -132Valentin Royer (Home Away)
Spill ansvarlig