26.09.2026 18:30 United States NWSL 2026

Washington Spirit (K) - Angel City FC (K) Prediksjoner og Spilltips

Washington Spirit (K) vs. Angel City FC (K) finner sted 18:30 kl. 26.09.2026.

Washington Spirit (W)
Washington Spirit (K)
Angel City FC (W)
Angel City FC (K)

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Washington Spirit (K) vs Angel City FC (K) oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Washington Spirit (K)" med odds på -101 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
Washington Spirit (K)
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Washington Spirit (K) - Angel City FC (K) av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, THE PYTHON (rangert på 103 i samlet Profit) forutsier 9.9 i fortjeneste ved å satse 10 på Washington Spirit (K) (-101) i Home Draw Away.

THE PYTHON
Rangering 103/1645
Overskudd: 65.5
Home Draw Away
-101 for Washington Spirit (K)
10/10
Tilnærmet profit 9.90

JohnnyBets spilltips for Washington Spirit (K) - Angel City FC (K) av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir THE PYTHON (med 5.49% samlet yield) et tips for å få 9.9 fortjeneste ved å satse 10 på Washington Spirit (K) (-101) i Home Draw Away.

THE PYTHON
Rangering 369/1645
Yield: 5.49%
Home Draw Away
-101 for Washington Spirit (K)
10/10
Tilnærmet profit 9.90

JohnnyBets spilltips for Washington Spirit (K) - Angel City FC (K) av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! THE PYTHON, med en ODI-parameter på 1.2 satser 10 på odds -101 på Washington Spirit (K) i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 9.9.

THE PYTHON
Rangering 385/1645
ODI: 1.2
Home Draw Away
-101 for Washington Spirit (K)
10/10
Tilnærmet profit 9.90

De beste KI spilltipsene for Washington Spirit (K) vs Angel City FC (K)

Hvilket resultat av Washington Spirit (K) vs Angel City FC (K) kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Washington Spirit (K) i Home Draw Away markedet, på odds av -101 med innsatsen på 10, fra THE PYTHON.

Home Draw Away
-101 for Washington Spirit (K)
10/10
Tilnærmet profit 9.90

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Washington Spirit (K) og Angel City FC (K). Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til Washington Spirit (K) (odds på -101). En seier til Angel City FC (K) (+148) har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort (+171).

1 100%
X 0%
2 0%

Washington Spirit (K) vs Angel City FC (K) Spilltips

Tipp 1:
Odds -101Washington Spirit (K) (Home Draw Away)
Spill ansvarlig