26.09.2026 19:30 • United States • NCAA 2026/2027

Washington State Cougars - Arizona Wildcats Prediksjoner og Spilltips

Washington State Cougars vs. Arizona Wildcats finner sted 19:30 kl. 26.09.2026.

Washington State Cougars
Washington State Cougars
—
Arizona Wildcats
Arizona Wildcats

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Washington State Cougars vs Arizona Wildcats oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Washington State Cougars" med odds på +342 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Washington State Cougars
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Washington State Cougars - Arizona Wildcats av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, abreujg78 (rangert på 1791 i samlet Profit) forutsier 27.36 i fortjeneste ved å satse 8 på Washington State Cougars (+342) i Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1791/1683
Overskudd: -27207.1
Home Away
+342 for Washington State Cougars
8/10
Tilnærmet profit 27.36

JohnnyBets spilltips for Washington State Cougars - Arizona Wildcats av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir abreujg78 (med -18.71% samlet yield) et tips for å få 27.36 fortjeneste ved å satse 8 på Washington State Cougars (+342) i Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1292/1683
Yield: -18.71%
Home Away
+342 for Washington State Cougars
8/10
Tilnærmet profit 27.36

JohnnyBets spilltips for Washington State Cougars - Arizona Wildcats av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -30811.4 satser 8 på odds +342 på Washington State Cougars i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 27.36.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1789/1683
ODI: -30811.4
Home Away
+342 for Washington State Cougars
8/10
Tilnærmet profit 27.36

De beste KI spilltipsene for Washington State Cougars vs Arizona Wildcats

Hvilket resultat av Washington State Cougars vs Arizona Wildcats kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Washington State Cougars i Home Away markedet, på odds av +342 med innsatsen på 8, fra abreujg78.

Home Away
+342 for Washington State Cougars
8/10
Tilnærmet profit 27.36

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Washington State Cougars og Arizona Wildcats. Den beste prediksjon med 100%av stemmene er seier av Washington State Cougars (odds +342). Mens seier av Arizona Wildcats (-400) har fått 0% stemmene.

1 100%
2 0%

Washington State Cougars vs Arizona Wildcats Spilltips

Tipp 1:
Odds +342 på Washington State Cougars (Home Away)
Spill ansvarlig