01.08.2026 06:00 Poland III Liga 2026/2027

Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice Prediksjoner og Spilltips

Zaglebie Lubin II vs. Sparta Katowice finner sted 06:00 kl. 01.08.2026.

Zaglebie Lubin II
Zaglebie Lubin II
Sparta Katowice

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Zaglebie Lubin II vs Sparta Katowice oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Draw No Bet" og et forventet resultat på "Zaglebie Lubin II" med odds på -10000 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Draw No Bet
Zaglebie Lubin II
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, abreujg78 (rangert på 2232 i samlet Profit) forutsier 0.1 i fortjeneste ved å satse 10 på Zaglebie Lubin II (-10000) i Draw No Bet.

abreujg78
abreujg78
Rangering 2232/2056
Overskudd: -1380.93
Draw No Bet
-10000 for Zaglebie Lubin II
10/10
Tilnærmet profit 0.10

JohnnyBets spilltips for Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir abreujg78 (med -10.46% samlet yield) et tips for å få 0.1 fortjeneste ved å satse 10 på Zaglebie Lubin II (-10000) i Draw No Bet.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1187/2056
Yield: -10.46%
Draw No Bet
-10000 for Zaglebie Lubin II
10/10
Tilnærmet profit 0.10

JohnnyBets spilltips for Zaglebie Lubin II - Sparta Katowice av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -374.61 satser 10 på odds -10000 på Zaglebie Lubin II i Draw No Bet-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 0.1.

abreujg78
abreujg78
Rangering 2238/2056
ODI: -374.61
Draw No Bet
-10000 for Zaglebie Lubin II
10/10
Tilnærmet profit 0.10

De beste KI spilltipsene for Zaglebie Lubin II vs Sparta Katowice

Hvilket resultat av Zaglebie Lubin II vs Sparta Katowice kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Zaglebie Lubin II i Draw No Bet markedet, på odds av -10000 med innsatsen på 10, fra abreujg78.

Draw No Bet
-10000 for Zaglebie Lubin II
10/10
Tilnærmet profit 0.10

Zaglebie Lubin II vs Sparta Katowice Spilltips

Tipp 1:
Odds -10000Zaglebie Lubin II (Draw No Bet)
Spill ansvarlig