29.08.2026 04:00 Romania Liga 2 2026/2027

ACSM Cetatea Suceava - Acs Gloria Popesti Leordeni Prediksjoner og Spilltips

ACSM Cetatea Suceava vs. Acs Gloria Popesti Leordeni finner sted 04:00 kl. 29.08.2026.

ACSM Cetatea Suceava
Acs Gloria Popesti Leordeni
Acs Gloria Popesti Leordeni

Hva skal man satse på?

De mest populære typene innsatser:

Over/Under 0.5
Over
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for ACSM Cetatea Suceava - Acs Gloria Popesti Leordeni av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, POTOTO (rangert på 1423 i samlet Profit) forutsier 0.8 i fortjeneste ved å satse 10 på Over (-1250) i Over/Under 0.5.

POTOTO
POTOTO
Rangering 1423/1318
Overskudd: -644.05
Over/Under 0.5
-1250 for Over
10/10
Tilnærmet profit 0.80

JohnnyBets spilltips for ACSM Cetatea Suceava - Acs Gloria Popesti Leordeni av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir POTOTO (med -9.4% samlet yield) et tips for å få 0.8 fortjeneste ved å satse 10 på Over (-1250) i Over/Under 0.5.

POTOTO
POTOTO
Rangering 859/1318
Yield: -9.4%
Over/Under 0.5
-1250 for Over
10/10
Tilnærmet profit 0.80

JohnnyBets spilltips for ACSM Cetatea Suceava - Acs Gloria Popesti Leordeni av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! POTOTO, med en ODI-parameter på -16.63 satser 10 på odds -1250 på Over i Over/Under 0.5-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 0.8.

POTOTO
POTOTO
Rangering 1349/1318
ODI: -16.63
Over/Under 0.5
-1250 for Over
10/10
Tilnærmet profit 0.80

De beste KI spilltipsene for ACSM Cetatea Suceava vs Acs Gloria Popesti Leordeni

Hvilket resultat av ACSM Cetatea Suceava vs Acs Gloria Popesti Leordeni kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Over i Over/Under 0.5 markedet, på odds av -1250 med innsatsen på 10, fra POTOTO.

Over/Under 0.5
-1250 for Over
10/10
Tilnærmet profit 0.80

ACSM Cetatea Suceava vs Acs Gloria Popesti Leordeni Spilltips

Tipp 1:
Odds -1250Over (Over/Under 0.5)
Spill ansvarlig