29.08.2026 19:30 United States MLS 2026

New York Red Bulls - Philadelphia Union Prediksjoner og Spilltips

New York Red Bulls vs. Philadelphia Union finner sted 19:30 kl. 29.08.2026.

New York Red Bull
New York Red Bulls
Philadelphia Union
Philadelphia Union

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste New York Red Bulls vs Philadelphia Union oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "New York Red Bulls" med odds på +200 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
New York Red Bulls
100%
1 av 1 tippere
Both Teams To Score
Yes
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for New York Red Bulls - Philadelphia Union av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Lennoxlewis (rangert på 208 i samlet Profit) forutsier 4.2 i fortjeneste ved å satse 10 på Yes (-238) i Both Teams To Score. Demon888 på den andre siden (rangert på 1243), plasserer et tips på +200 på New York Red Bulls (Home Draw Away) ved at satse 8 for å få en estimert fortjeneste på 16.0.

Lennoxlewis
Lennoxlewis
Rangering 208/1319
Overskudd: 23.9
Both Teams To Score
-238 for Yes
10/10
Tilnærmet profit 4.20
Demon888
Rangering 1243/1319
Overskudd: -148.76
Home Draw Away
+200 for New York Red Bulls
8/10
Tilnærmet profit 16.00

JohnnyBets spilltips for New York Red Bulls - Philadelphia Union av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Lennoxlewis (med 29.87% samlet yield) et tips for å få 4.2 fortjeneste ved å satse 10 på Yes (-238) i Both Teams To Score. Deretter er det Demon888 med -11.36% yield. Gir et tips med 8 innsats på New York Red Bulls (+200) i Home Draw Away. Den estimerte fortjenesten er 16.0.

Lennoxlewis
Lennoxlewis
Rangering 123/1319
Yield: 29.87%
Both Teams To Score
-238 for Yes
10/10
Tilnærmet profit 4.20
Demon888
Rangering 909/1319
Yield: -11.36%
Home Draw Away
+200 for New York Red Bulls
8/10
Tilnærmet profit 16.00

JohnnyBets spilltips for New York Red Bulls - Philadelphia Union av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Lennoxlewis, med en ODI-parameter på -0.85 satser 10 på odds -238 på Yes i Both Teams To Score-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 4.2. Demon888 (ODI: -5.95) plasserer oddstips for å få 16.0 fortjeneste ved å satse 8 på New York Red Bulls (+200) i Home Draw Away.

Lennoxlewis
Lennoxlewis
Rangering 1059/1319
ODI: -0.85
Both Teams To Score
-238 for Yes
10/10
Tilnærmet profit 4.20
Demon888
Rangering 1273/1319
ODI: -5.95
Home Draw Away
+200 for New York Red Bulls
8/10
Tilnærmet profit 16.00

De beste KI spilltipsene for New York Red Bulls vs Philadelphia Union

Hvilket resultat av New York Red Bulls vs Philadelphia Union kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Yes i Both Teams To Score markedet, på odds av -238 med innsatsen på 10, fra Lennoxlewis. En veddemål på New York Red Bulls (+200) i Home Draw Away markedet ved innsatsen på 8 fra Demon888 er en andre KI favoritt.

Both Teams To Score
-238 for Yes
10/10
Tilnærmet profit 4.20
Home Draw Away
+200 for New York Red Bulls
8/10
Tilnærmet profit 16.00

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom New York Red Bulls og Philadelphia Union. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til New York Red Bulls (odds på +200). En seier til Philadelphia Union (+114) har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort (+295).

1 100%
X 0%
2 0%

New York Red Bulls vs Philadelphia Union Spilltips

Tipp 1:
Odds -238Yes (Both Teams To Score)
Tipp 2:
Odds +200New York Red Bulls (Home Draw Away)
Spill ansvarlig