30.06.2026 18:10 United States ATP Challenger Cary 2026

Baris Colak Ozan - Juan Pablo Ficovich Prediksjoner og Spilltips

Baris Colak Ozan vs. Juan Pablo Ficovich finner sted 18:10 kl. 30.06.2026.

Baris Colak Ozan
Juan Pablo Ficovich

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Baris Colak Ozan vs Juan Pablo Ficovich oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Juan Pablo Ficovich" med odds på +139 fra 2 av 2 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Juan Pablo Ficovich
100%
2 av 2 tippere

JohnnyBets spilltips for Baris Colak Ozan - Juan Pablo Ficovich av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, maxi88 (rangert på 116 i samlet Profit) forutsier 13.7 i fortjeneste ved å satse 10 på Juan Pablo Ficovich (+137) i Home Away. Noizyfoxxx på den andre siden (rangert på 1886), plasserer et tips på +139 på Juan Pablo Ficovich (Home Away) ved at satse 3 for å få en estimert fortjeneste på 4.17.

maxi88
maxi88
Rangering 116/1773
Overskudd: 53.02
Home Away
+137 for Juan Pablo Ficovich
10/10
Tilnærmet profit 13.70
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rangering 1886/1773
Overskudd: -256.58
Home Away
+139 for Juan Pablo Ficovich
3/10
Tilnærmet profit 4.17

JohnnyBets spilltips for Baris Colak Ozan - Juan Pablo Ficovich av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir maxi88 (med 5.01% samlet yield) et tips for å få 13.7 fortjeneste ved å satse 10 på Juan Pablo Ficovich (+137) i Home Away. Deretter er det Noizyfoxxx med -6.01% yield. Gir et tips med 3 innsats på Juan Pablo Ficovich (+139) i Home Away. Den estimerte fortjenesten er 4.17.

maxi88
maxi88
Rangering 490/1773
Yield: 5.01%
Home Away
+137 for Juan Pablo Ficovich
10/10
Tilnærmet profit 13.70
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rangering 898/1773
Yield: -6.01%
Home Away
+139 for Juan Pablo Ficovich
3/10
Tilnærmet profit 4.17

JohnnyBets spilltips for Baris Colak Ozan - Juan Pablo Ficovich av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! maxi88, med en ODI-parameter på -19.29 satser 10 på odds +137 på Juan Pablo Ficovich i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 13.7. Noizyfoxxx (ODI: -42.76) plasserer oddstips for å få 4.17 fortjeneste ved å satse 3 på Juan Pablo Ficovich (+139) i Home Away.

maxi88
maxi88
Rangering 1838/1773
ODI: -19.29
Home Away
+137 for Juan Pablo Ficovich
10/10
Tilnærmet profit 13.70
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rangering 1895/1773
ODI: -42.76
Home Away
+139 for Juan Pablo Ficovich
3/10
Tilnærmet profit 4.17

De beste KI spilltipsene for Baris Colak Ozan vs Juan Pablo Ficovich

Hvilket resultat av Baris Colak Ozan vs Juan Pablo Ficovich kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Juan Pablo Ficovich i Home Away markedet, på odds av +137 med innsatsen på 10, fra maxi88. En veddemål på Juan Pablo Ficovich (+139) i Home Away markedet ved innsatsen på 3 fra Noizyfoxxx er en andre KI favoritt.

Home Away
+137 for Juan Pablo Ficovich
10/10
Tilnærmet profit 13.70
Home Away
+139 for Juan Pablo Ficovich
3/10
Tilnærmet profit 4.17

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Baris Colak Ozan og Juan Pablo Ficovich. Den beste prediksjon med 100% av stemmene er seier av Juan Pablo Ficovich (odds +139). Baris Colak Ozan seier (-164) har fått 0% av stemmene.

1 0%
2 100%

Baris Colak Ozan vs Juan Pablo Ficovich Spilltips

Tipp 1:
Odds +137Juan Pablo Ficovich (Home Away)
Spill ansvarlig