Arrangement pågår
24.09.2026 12:00 Europe Euroleague 2026/2027

BC Dubai - Real Madrid Prediksjoner og Spilltips

BC Dubai vs. Real Madrid finner sted 12:00 kl. 24.09.2026.

BC Dubai
Real Madrid
Real Madrid

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste BC Dubai vs Real Madrid oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Real Madrid" med odds på +114 fra 6 av 8 brukere. Et annet populært tips er "Asian Handicap (-1.5)" med et "Real Madrid (+1.5), money back on draw" resultat (odds på +118) fra 50%. For det tredje har et "Asian Handicap (2.5)" -veddemål med et utfall på "Real Madrid (-2.5), money back on draw" og odds på +152 blitt tippet av 1 av 1 tipsere (100%).

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Real Madrid
75%
6 av 8 tippere
Asian Handicap (-1.5)
Real Madrid (+1.5), money back on draw
50%
1 av 2 tippere
Over/Under 173.5
Over
100%
2 av 2 tippere

JohnnyBets spilltips for BC Dubai - Real Madrid av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, M.Krapka (rangert på 4 i samlet Profit) forutsier 5.1 i fortjeneste ved å satse 10 på Over (-196) i Over/Under 170.5. GOJINDOLAC på den andre siden (rangert på 12), plasserer et tips på +152 på Real Madrid (-2.5), money back on draw (Asian Handicap (2.5)) ved at satse 10 for å få en estimert fortjeneste på 15.2. Den tredje mest lønnsomme tipperen (22 denne sesongen), Luccardi estimerer å få 4.02 i fortjeneste ved å satse 6 på -149 på BC Dubai i Home Away.

M.Krapka
M.Krapka
Rangering 4/1660
Overskudd: 396.11
Over/Under 170.5
-196 for Over
10/10
Tilnærmet profit 5.10
GOJINDOLAC
GOJINDOLAC
Rangering 12/1660
Overskudd: 238.48
Asian Handicap (2.5)
+152 for Real Madrid (-2.5), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 15.20
Luccardi
Luccardi
Rangering 22/1660
Overskudd: 179.04
Home Away
-149 for BC Dubai
6/10
Tilnærmet profit 4.02
spec19883
spec19883
Rangering 60/1660
Overskudd: 97.0
Home Away
+131 for Real Madrid
10/10
Tilnærmet profit 13.10
gotova4
gotova4
Rangering 146/1660
Overskudd: 41.82
Over/Under 181.5
-227 for Under
10/10
Tilnærmet profit 4.40
1 2 3

JohnnyBets spilltips for BC Dubai - Real Madrid av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Vini01 (med 7.92% samlet yield) et tips for å få 7.32 fortjeneste ved å satse 6 på Real Madrid (+122) i Home Away. Deretter er det GOJINDOLAC med 7.15% yield. Gir et tips med 10 innsats på Real Madrid (-2.5), money back on draw (+152) i Asian Handicap (2.5). Den estimerte fortjenesten er 15.2. M.Krapka (3.93% yield) valgte -196 på Over i Over/Under 170.5. Innsatsen 10 vil gi 5.1 fortjeneste hvis den er korrekt.

Vini01
Rangering 317/1660
Yield: 7.92%
Home Away
+122 for Real Madrid
6/10
Tilnærmet profit 7.32
GOJINDOLAC
GOJINDOLAC
Rangering 330/1660
Yield: 7.15%
Asian Handicap (2.5)
+152 for Real Madrid (-2.5), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 15.20
M.Krapka
M.Krapka
Rangering 396/1660
Yield: 3.93%
Over/Under 170.5
-196 for Over
10/10
Tilnærmet profit 5.10
gotova4
gotova4
Rangering 403/1660
Yield: 3.74%
Over/Under 181.5
-227 for Under
10/10
Tilnærmet profit 4.40
Luccardi
Luccardi
Rangering 410/1660
Yield: 3.57%
Home Away
-149 for BC Dubai
6/10
Tilnærmet profit 4.02
1 2 3

JohnnyBets spilltips for BC Dubai - Real Madrid av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! KrólSzamanów, med en ODI-parameter på 2027.91 satser 10 på odds +122 på Real Madrid i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 12.2. Brian1469 (ODI: 231.07) plasserer oddstips for å få 11.8 fortjeneste ved å satse 10 på Real Madrid (+1.5), money back on draw (+118) i Asian Handicap (-1.5). Tredjeplass i den samlede rangeringen (ODI: 197.04), savic, valgte Over/Under 175.5 markedet ved å satse 10 på odds +103 på Over, med en estimert fortjeneste på 10.3.

KrólSzamanów
KrólSzamanów
Rangering 3/1660
ODI: 2027.91
Home Away
+122 for Real Madrid
10/10
Tilnærmet profit 12.20
Brian1469
Brian1469
Rangering 34/1660
ODI: 231.07
Asian Handicap (-1.5)
+118 for Real Madrid (+1.5), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 11.80
savic
savic
Rangering 36/1660
ODI: 197.04
Over/Under 175.5
+103 for Over
10/10
Tilnærmet profit 10.30
Value Spread
Value Spread
Rangering 44/1660
ODI: 146.18
Home Away
+129 for Real Madrid
10/10
Tilnærmet profit 12.90
Zubr
Zubr
Rangering 77/1660
ODI: 56.02
Over/Under 173.5
-123 for Over
10/10
Tilnærmet profit 8.10
1 2 3

De beste KI spilltipsene for BC Dubai vs Real Madrid

Hvilket resultat av BC Dubai vs Real Madrid kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Under i Over/Under 172.5 markedet, på odds av +122 med innsatsen på 10, fra ayklacroix. En veddemål på Over (-196) i Over/Under 170.5 markedet ved innsatsen på 10 fra M.Krapka er en andre KI favoritt. Den tredje mest sannsynlige vinnerinnsatsen ifølge algoritmen er Real Madrid (-2.5), money back on draw i Asian Handicap (2.5) markedet, på hvilken GOJINDOLAC satser 10 med odds av +152.

Over/Under 172.5
+122 for Under
10/10
Tilnærmet profit 12.20
Over/Under 170.5
-196 for Over
10/10
Tilnærmet profit 5.10
Asian Handicap (2.5)
+152 for Real Madrid (-2.5), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 15.20
Home Away
-149 for BC Dubai
6/10
Tilnærmet profit 4.02
Home Away
+131 for Real Madrid
10/10
Tilnærmet profit 13.10
1 2 3

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom BC Dubai og Real Madrid. Den beste prediksjon med 75% av stemmene er seier av Real Madrid (odds +114). BC Dubai seier (-149) har fått 25% av stemmene.

1 25%
2 75%

BC Dubai vs Real Madrid Spilltips

Tipp 1:
Odds -196Over (Over/Under 170.5)
Tipp 2:
Odds +152Real Madrid (-2.5), money back on draw (Asian Handicap (2.5))
Spill ansvarlig