24.09.2026 11:00 Argentina Primera Nacional Reserves 2026

CA Atlanta Reserver - All Boys Reserver Prediksjoner og Spilltips

CA Atlanta Reserver vs. All Boys Reserver finner sted 11:00 kl. 24.09.2026.

CA Atlanta Reserver
All Boys Reserver

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste CA Atlanta Reserver vs All Boys Reserver oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "CA Atlanta Reserver" med odds på -1000 fra 2 av 2 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
CA Atlanta Reserver
100%
2 av 2 tippere

JohnnyBets spilltips for CA Atlanta Reserver - All Boys Reserver av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Chris1980 (rangert på 1743 i samlet Profit) forutsier 1.2 i fortjeneste ved å satse 10 på CA Atlanta Reserver (-833) i Home Draw Away. abreujg78 på den andre siden (rangert på 1751), plasserer et tips på -1000 på CA Atlanta Reserver (Home Draw Away) ved at satse 10 for å få en estimert fortjeneste på 1.0.

Chris1980
Chris1980
Rangering 1743/1654
Overskudd: -2622.33
Home Draw Away
-833 for CA Atlanta Reserver
10/10
Tilnærmet profit 1.20
abreujg78
abreujg78
Rangering 1751/1654
Overskudd: -26477.2
Home Draw Away
-1000 for CA Atlanta Reserver
10/10
Tilnærmet profit 1.00

JohnnyBets spilltips for CA Atlanta Reserver - All Boys Reserver av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Chris1980 (med -9.1% samlet yield) et tips for å få 1.2 fortjeneste ved å satse 10 på CA Atlanta Reserver (-833) i Home Draw Away. Deretter er det abreujg78 med -19.19% yield. Gir et tips med 10 innsats på CA Atlanta Reserver (-1000) i Home Draw Away. Den estimerte fortjenesten er 1.0.

Chris1980
Chris1980
Rangering 1033/1654
Yield: -9.1%
Home Draw Away
-833 for CA Atlanta Reserver
10/10
Tilnærmet profit 1.20
abreujg78
abreujg78
Rangering 1280/1654
Yield: -19.19%
Home Draw Away
-1000 for CA Atlanta Reserver
10/10
Tilnærmet profit 1.00

JohnnyBets spilltips for CA Atlanta Reserver - All Boys Reserver av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Chris1980, med en ODI-parameter på -397.85 satser 10 på odds -833 på CA Atlanta Reserver i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 1.2. abreujg78 (ODI: -29039.0) plasserer oddstips for å få 1.0 fortjeneste ved å satse 10 på CA Atlanta Reserver (-1000) i Home Draw Away.

Chris1980
Chris1980
Rangering 1723/1654
ODI: -397.85
Home Draw Away
-833 for CA Atlanta Reserver
10/10
Tilnærmet profit 1.20
abreujg78
abreujg78
Rangering 1748/1654
ODI: -29039.0
Home Draw Away
-1000 for CA Atlanta Reserver
10/10
Tilnærmet profit 1.00

De beste KI spilltipsene for CA Atlanta Reserver vs All Boys Reserver

Hvilket resultat av CA Atlanta Reserver vs All Boys Reserver kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på CA Atlanta Reserver i Home Draw Away markedet, på odds av -833 med innsatsen på 10, fra Chris1980. En veddemål på CA Atlanta Reserver (-1000) i Home Draw Away markedet ved innsatsen på 10 fra abreujg78 er en andre KI favoritt.

Home Draw Away
-833 for CA Atlanta Reserver
10/10
Tilnærmet profit 1.20
Home Draw Away
-1000 for CA Atlanta Reserver
10/10
Tilnærmet profit 1.00

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom CA Atlanta Reserver og All Boys Reserver. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til CA Atlanta Reserver (odds på -1000). En seier til All Boys Reserver har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort.

1 100%
X 0%
2 0%

CA Atlanta Reserver vs All Boys Reserver Spilltips

Tipp 1:
Odds -833CA Atlanta Reserver (Home Draw Away)
Spill ansvarlig