25.10.2026 11:00 • Portugal • Liga 3 2026/2027

Os Belenenses - Sporting Covilhã Prediksjoner og Spilltips

Os Belenenses vs. Sporting Covilhã finner sted 11:00 kl. 25.10.2026.

CF Os Belenenses
Os Belenenses
—
Sporting Covilha
Sporting Covilhã

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Os Belenenses vs Sporting Covilhã oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Sporting Covilhã" med odds på +722 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
Sporting Covilhã
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Os Belenenses - Sporting Covilhã av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, supcio (rangert på 2070 i samlet Profit) forutsier 43.32 i fortjeneste ved å satse 6 på Sporting Covilhã (+722) i Home Draw Away.

supcio
supcio
Rangering 2070/1979
Overskudd: -3495.23
Home Draw Away
+722 for Sporting Covilhã
6/10
Tilnærmet profit 43.32

JohnnyBets spilltips for Os Belenenses - Sporting Covilhã av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir supcio (med -8.55% samlet yield) et tips for å få 43.32 fortjeneste ved å satse 6 på Sporting Covilhã (+722) i Home Draw Away.

supcio
supcio
Rangering 1211/1979
Yield: -8.55%
Home Draw Away
+722 for Sporting Covilhã
6/10
Tilnærmet profit 43.32

JohnnyBets spilltips for Os Belenenses - Sporting Covilhã av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! supcio, med en ODI-parameter på -1876.95 satser 6 på odds +722 på Sporting Covilhã i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 43.32.

supcio
supcio
Rangering 2065/1979
ODI: -1876.95
Home Draw Away
+722 for Sporting Covilhã
6/10
Tilnærmet profit 43.32

De beste KI spilltipsene for Os Belenenses vs Sporting Covilhã

Hvilket resultat av Os Belenenses vs Sporting Covilhã kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Sporting Covilhã i Home Draw Away markedet, på odds av +722 med innsatsen på 6, fra supcio.

Home Draw Away
+722 for Sporting Covilhã
6/10
Tilnærmet profit 43.32

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Os Belenenses og Sporting Covilhã. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til Sporting Covilhã (odds på +722). En seier til Os Belenenses (-256) har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort (+247).

1 0%
X 0%
2 100%

Os Belenenses vs Sporting Covilhã Spilltips

Tipp 1:
Odds +722 på Sporting Covilhã (Home Draw Away)
Spill ansvarlig