01.07.2026 14:20 United States MLB 2026

Chicago Cubs - San Diego Padres Prediksjoner og Spilltips

Chicago Cubs vs. San Diego Padres finner sted 14:20 kl. 01.07.2026.

Chicago Cubs
Chicago Cubs
San Diego Padres
San Diego Padres

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Chicago Cubs vs San Diego Padres oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Chicago Cubs" med odds på -130 fra 3 av 3 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Chicago Cubs
100%
3 av 3 tippere

JohnnyBets spilltips for Chicago Cubs - San Diego Padres av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, DMX 199 (rangert på 30 i samlet Profit) forutsier 7.7 i fortjeneste ved å satse 10 på Chicago Cubs (-130) i Home Away. henry L på den andre siden (rangert på 1728), plasserer et tips på -135 på Chicago Cubs (Home Away) ved at satse 10 for å få en estimert fortjeneste på 7.4. Den tredje mest lønnsomme tipperen (1934 denne sesongen), Nomed8 estimerer å få 7.7 i fortjeneste ved å satse 10 på -130 på Chicago Cubs i Home Away.

DMX 199
Rangering 30/1791
Overskudd: 135.83
Home Away
-130 for Chicago Cubs
10/10
Tilnærmet profit 7.70
henry L
henry L
Rangering 1728/1791
Overskudd: -121.8
Home Away
-135 for Chicago Cubs
10/10
Tilnærmet profit 7.40
Nomed8
Rangering 1934/1791
Overskudd: -297.2
Home Away
-130 for Chicago Cubs
10/10
Tilnærmet profit 7.70

JohnnyBets spilltips for Chicago Cubs - San Diego Padres av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir DMX 199 (med 11.1% samlet yield) et tips for å få 7.7 fortjeneste ved å satse 10 på Chicago Cubs (-130) i Home Away. Deretter er det henry L med -4.54% yield. Gir et tips med 10 innsats på Chicago Cubs (-135) i Home Away. Den estimerte fortjenesten er 7.4. Nomed8 (-15.29% yield) valgte -130 på Chicago Cubs i Home Away. Innsatsen 10 vil gi 7.7 fortjeneste hvis den er korrekt.

DMX 199
Rangering 402/1791
Yield: 11.1%
Home Away
-130 for Chicago Cubs
10/10
Tilnærmet profit 7.70
henry L
henry L
Rangering 856/1791
Yield: -4.54%
Home Away
-135 for Chicago Cubs
10/10
Tilnærmet profit 7.40
Nomed8
Rangering 1260/1791
Yield: -15.29%
Home Away
-130 for Chicago Cubs
10/10
Tilnærmet profit 7.70

JohnnyBets spilltips for Chicago Cubs - San Diego Padres av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! DMX 199, med en ODI-parameter på 4.95 satser 10 på odds -130 på Chicago Cubs i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 7.7. henry L (ODI: -1.66) plasserer oddstips for å få 7.4 fortjeneste ved å satse 10 på Chicago Cubs (-135) i Home Away. Tredjeplass i den samlede rangeringen (ODI: -5.66), Nomed8, valgte Home Away markedet ved å satse 10 på odds -130 på Chicago Cubs, med en estimert fortjeneste på 7.7.

DMX 199
Rangering 263/1791
ODI: 4.95
Home Away
-130 for Chicago Cubs
10/10
Tilnærmet profit 7.70
henry L
henry L
Rangering 1599/1791
ODI: -1.66
Home Away
-135 for Chicago Cubs
10/10
Tilnærmet profit 7.40
Nomed8
Rangering 1751/1791
ODI: -5.66
Home Away
-130 for Chicago Cubs
10/10
Tilnærmet profit 7.70

De beste KI spilltipsene for Chicago Cubs vs San Diego Padres

Hvilket resultat av Chicago Cubs vs San Diego Padres kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Chicago Cubs i Home Away markedet, på odds av -130 med innsatsen på 10, fra DMX 199. En veddemål på Chicago Cubs (-135) i Home Away markedet ved innsatsen på 10 fra henry L er en andre KI favoritt. Den tredje mest sannsynlige vinnerinnsatsen ifølge algoritmen er Chicago Cubs i Home Away markedet, på hvilken Nomed8 satser 10 med odds av -130.

Home Away
-130 for Chicago Cubs
10/10
Tilnærmet profit 7.70
Home Away
-135 for Chicago Cubs
10/10
Tilnærmet profit 7.40
Home Away
-130 for Chicago Cubs
10/10
Tilnærmet profit 7.70

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Chicago Cubs og San Diego Padres. Den beste prediksjon med 100%av stemmene er seier av Chicago Cubs (odds -130). Mens seier av San Diego Padres (+108) har fått 0% stemmene.

1 100%
2 0%

Chicago Cubs vs San Diego Padres Spilltips

Tipp 1:
Odds -130Chicago Cubs (Home Away)
Spill ansvarlig