03.08.2026 13:00 Poland 1. Division 2026/2027

Chrobry Glogow - OKS Odra Opole Prediksjoner og Spilltips

Chrobry Glogow vs. OKS Odra Opole finner sted 13:00 kl. 03.08.2026.

Chrobry Glogow
Chrobry Glogow
OKS Odra Opole
OKS Odra Opole

Hva skal man satse på?

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
Draw
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Chrobry Glogow - OKS Odra Opole av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Wilhelmine (rangert på 1 i samlet Profit) forutsier 17.12 i fortjeneste ved å satse 8 på Draw (+214) i Home Draw Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 1/572
Overskudd: 0.0
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 17.12

JohnnyBets spilltips for Chrobry Glogow - OKS Odra Opole av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Wilhelmine (med 0.0% samlet yield) et tips for å få 17.12 fortjeneste ved å satse 8 på Draw (+214) i Home Draw Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 1/572
Yield: 0.0%
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 17.12

JohnnyBets spilltips for Chrobry Glogow - OKS Odra Opole av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Wilhelmine, med en ODI-parameter på 0.0 satser 8 på odds +214 på Draw i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 17.12.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 1/572
ODI: 0.0
Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 17.12

De beste KI spilltipsene for Chrobry Glogow vs OKS Odra Opole

Hvilket resultat av Chrobry Glogow vs OKS Odra Opole kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Draw i Home Draw Away markedet, på odds av +214 med innsatsen på 8, fra Wilhelmine.

Home Draw Away
+214 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 17.12

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Chrobry Glogow og OKS Odra Opole. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er uavgjort (odds på +214). En seier til Chrobry Glogow (+114) har fått 0%. 0% som tipper seier til OKS Odra Opole (+223).

1 0%
X 100%
2 0%

Chrobry Glogow vs OKS Odra Opole Spilltips

Tipp 1:
Odds +214Draw (Home Draw Away)
Spill ansvarlig