30.08.2026 11:00 United States US Open 2026

Daniel Merida Aguilar - Marton Fucsovics Prediksjoner og Spilltips

Daniel Merida Aguilar vs. Marton Fucsovics finner sted 11:00 kl. 30.08.2026.

Daniel Merida Aguilar
Marton Fucsovics

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Daniel Merida Aguilar vs Marton Fucsovics oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Daniel Merida Aguilar" med odds på -455 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Daniel Merida Aguilar
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Daniel Merida Aguilar - Marton Fucsovics av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Geli_magrinho (rangert på 1356 i samlet Profit) forutsier 2.2 i fortjeneste ved å satse 10 på Daniel Merida Aguilar (-455) i Home Away.

Geli_magrinho
Geli_magrinho
Rangering 1356/1316
Overskudd: -328.36
Home Away
-455 for Daniel Merida Aguilar
10/10
Tilnærmet profit 2.20

JohnnyBets spilltips for Daniel Merida Aguilar - Marton Fucsovics av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Geli_magrinho (med -3.09% samlet yield) et tips for å få 2.2 fortjeneste ved å satse 10 på Daniel Merida Aguilar (-455) i Home Away.

Geli_magrinho
Geli_magrinho
Rangering 606/1316
Yield: -3.09%
Home Away
-455 for Daniel Merida Aguilar
10/10
Tilnærmet profit 2.20

JohnnyBets spilltips for Daniel Merida Aguilar - Marton Fucsovics av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Geli_magrinho, med en ODI-parameter på -82.22 satser 10 på odds -455 på Daniel Merida Aguilar i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 2.2.

Geli_magrinho
Geli_magrinho
Rangering 1426/1316
ODI: -82.22
Home Away
-455 for Daniel Merida Aguilar
10/10
Tilnærmet profit 2.20

De beste KI spilltipsene for Daniel Merida Aguilar vs Marton Fucsovics

Hvilket resultat av Daniel Merida Aguilar vs Marton Fucsovics kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Daniel Merida Aguilar i Home Away markedet, på odds av -455 med innsatsen på 10, fra Geli_magrinho.

Home Away
-455 for Daniel Merida Aguilar
10/10
Tilnærmet profit 2.20

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Daniel Merida Aguilar og Marton Fucsovics. Den beste prediksjon med 100%av stemmene er seier av Daniel Merida Aguilar (odds -455). Mens seier av Marton Fucsovics (+361) har fått 0% stemmene.

1 100%
2 0%

Daniel Merida Aguilar vs Marton Fucsovics Spilltips

Tipp 1:
Odds -455Daniel Merida Aguilar (Home Away)
Spill ansvarlig