29.08.2026 12:15 Belgium Pro League 2026/2027

KV Kortrijk - Royal Charleroi SC Prediksjoner og Spilltips

KV Kortrijk vs. Royal Charleroi SC finner sted 12:15 kl. 29.08.2026.

KV Kortrijk
KV Kortrijk
Royal Charleroi SC
Royal Charleroi SC

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste KV Kortrijk vs Royal Charleroi SC oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Royal Charleroi SC" med odds på -116 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
Royal Charleroi SC
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for KV Kortrijk - Royal Charleroi SC av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, jarix792 (rangert på 622 i samlet Profit) forutsier 4.3 i fortjeneste ved å satse 5 på Royal Charleroi SC (-116) i Home Draw Away.

jarix792
jarix792
Rangering 622/1270
Overskudd: -7.61
Home Draw Away
-116 for Royal Charleroi SC
5/10
Tilnærmet profit 4.30

JohnnyBets spilltips for KV Kortrijk - Royal Charleroi SC av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir jarix792 (med -0.56% samlet yield) et tips for å få 4.3 fortjeneste ved å satse 5 på Royal Charleroi SC (-116) i Home Draw Away.

jarix792
jarix792
Rangering 464/1270
Yield: -0.56%
Home Draw Away
-116 for Royal Charleroi SC
5/10
Tilnærmet profit 4.30

JohnnyBets spilltips for KV Kortrijk - Royal Charleroi SC av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! jarix792, med en ODI-parameter på -7.83 satser 5 på odds -116 på Royal Charleroi SC i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 4.3.

jarix792
jarix792
Rangering 1258/1270
ODI: -7.83
Home Draw Away
-116 for Royal Charleroi SC
5/10
Tilnærmet profit 4.30

De beste KI spilltipsene for KV Kortrijk vs Royal Charleroi SC

Hvilket resultat av KV Kortrijk vs Royal Charleroi SC kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Royal Charleroi SC i Home Draw Away markedet, på odds av -116 med innsatsen på 5, fra jarix792.

Home Draw Away
-116 for Royal Charleroi SC
5/10
Tilnærmet profit 4.30

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom KV Kortrijk og Royal Charleroi SC. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til Royal Charleroi SC (odds på -116). En seier til KV Kortrijk (+214) har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort (+209).

1 0%
X 0%
2 100%

KV Kortrijk vs Royal Charleroi SC Spilltips

Tipp 1:
Odds -116Royal Charleroi SC (Home Draw Away)
Spill ansvarlig