25.09.2026 09:30 • Turkey • WTA 125k Ankara 2026

Deniz Dilek - Anastasia Gasanova Prediksjoner og Spilltips

Deniz Dilek vs. Anastasia Gasanova finner sted 09:30 kl. 25.09.2026.

Deniz Dilek
—
Anastasia Gasanova

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Deniz Dilek vs Anastasia Gasanova oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Deniz Dilek" med odds på +447 fra 2 av 2 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Deniz Dilek
100%
2 av 2 tippere
Over/Under 20
Over
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Deniz Dilek - Anastasia Gasanova av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, savic (rangert på 1576 i samlet Profit) forutsier 26.82 i fortjeneste ved å satse 6 på Deniz Dilek (+447) i Home Away. abreujg78 på den andre siden (rangert på 1769), plasserer et tips på +456 på Deniz Dilek (Home Away) ved at satse 6 for å få en estimert fortjeneste på 27.36.

savic
savic
Rangering 1576/1664
Overskudd: -326.71
Home Away
+447 for Deniz Dilek
6/10
Tilnærmet profit 26.82
savic
savic
Rangering 1576/1664
Overskudd: -326.71
Over/Under 20
+114 for Over
10/10
Tilnærmet profit 11.40
abreujg78
abreujg78
Rangering 1769/1664
Overskudd: -27008.1
Home Away
+456 for Deniz Dilek
6/10
Tilnærmet profit 27.36

JohnnyBets spilltips for Deniz Dilek - Anastasia Gasanova av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir savic (med -3.23% samlet yield) et tips for å få 26.82 fortjeneste ved å satse 6 på Deniz Dilek (+447) i Home Away. Deretter er det abreujg78 med -19.15% yield. Gir et tips med 6 innsats på Deniz Dilek (+456) i Home Away. Den estimerte fortjenesten er 27.36.

savic
savic
Rangering 729/1664
Yield: -3.23%
Home Away
+447 for Deniz Dilek
6/10
Tilnærmet profit 26.82
savic
savic
Rangering 729/1664
Yield: -3.23%
Over/Under 20
+114 for Over
10/10
Tilnærmet profit 11.40
abreujg78
abreujg78
Rangering 1290/1664
Yield: -19.15%
Home Away
+456 for Deniz Dilek
6/10
Tilnærmet profit 27.36

JohnnyBets spilltips for Deniz Dilek - Anastasia Gasanova av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! savic, med en ODI-parameter på 196.77 satser 6 på odds +447 på Deniz Dilek i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 26.82. abreujg78 (ODI: -29942.3) plasserer oddstips for å få 27.36 fortjeneste ved å satse 6 på Deniz Dilek (+456) i Home Away.

savic
savic
Rangering 36/1664
ODI: 196.77
Home Away
+447 for Deniz Dilek
6/10
Tilnærmet profit 26.82
savic
savic
Rangering 36/1664
ODI: 196.77
Over/Under 20
+114 for Over
10/10
Tilnærmet profit 11.40
abreujg78
abreujg78
Rangering 1767/1664
ODI: -29942.3
Home Away
+456 for Deniz Dilek
6/10
Tilnærmet profit 27.36

De beste KI spilltipsene for Deniz Dilek vs Anastasia Gasanova

Hvilket resultat av Deniz Dilek vs Anastasia Gasanova kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Deniz Dilek i Home Away markedet, på odds av +447 med innsatsen på 6, fra savic. En veddemål på Deniz Dilek (+456) i Home Away markedet ved innsatsen på 6 fra abreujg78 er en andre KI favoritt.

Home Away
+447 for Deniz Dilek
6/10
Tilnærmet profit 26.82
Over/Under 20
+114 for Over
10/10
Tilnærmet profit 11.40
Home Away
+456 for Deniz Dilek
6/10
Tilnærmet profit 27.36

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Deniz Dilek og Anastasia Gasanova. Den beste prediksjon med 100%av stemmene er seier av Deniz Dilek (odds +447). Mens seier av Anastasia Gasanova (-588) har fått 0% stemmene.

1 100%
2 0%

Deniz Dilek vs Anastasia Gasanova Spilltips

Tipp 1:
Odds +447 på Deniz Dilek (Home Away)
Tipp 2:
Odds +114 på Over (Over/Under 20)
Spill ansvarlig