26.09.2026 14:00 • Morocco • Botola Pro 2026/2027

DHJ Difaa Hassani Jdidi - COD Meknes Prediksjoner og Spilltips

DHJ Difaa Hassani Jdidi vs. COD Meknes finner sted 14:00 kl. 26.09.2026.

Dhj Difaa Hassani Jdidi
DHJ Difaa Hassani Jdidi
—
COD Meknes

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste DHJ Difaa Hassani Jdidi vs COD Meknes oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "DHJ Difaa Hassani Jdidi" med odds på +125 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
DHJ Difaa Hassani Jdidi
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for DHJ Difaa Hassani Jdidi - COD Meknes av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Wilhelmine (rangert på 1768 i samlet Profit) forutsier 12.5 i fortjeneste ved å satse 10 på DHJ Difaa Hassani Jdidi (+125) i Home Draw Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 1768/1672
Overskudd: -6708.04
Home Draw Away
+125 for DHJ Difaa Hassani Jdidi
10/10
Tilnærmet profit 12.50

JohnnyBets spilltips for DHJ Difaa Hassani Jdidi - COD Meknes av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Wilhelmine (med -6.83% samlet yield) et tips for å få 12.5 fortjeneste ved å satse 10 på DHJ Difaa Hassani Jdidi (+125) i Home Draw Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 954/1672
Yield: -6.83%
Home Draw Away
+125 for DHJ Difaa Hassani Jdidi
10/10
Tilnærmet profit 12.50

JohnnyBets spilltips for DHJ Difaa Hassani Jdidi - COD Meknes av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Wilhelmine, med en ODI-parameter på -9162.97 satser 10 på odds +125 på DHJ Difaa Hassani Jdidi i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 12.5.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 1766/1672
ODI: -9162.97
Home Draw Away
+125 for DHJ Difaa Hassani Jdidi
10/10
Tilnærmet profit 12.50

De beste KI spilltipsene for DHJ Difaa Hassani Jdidi vs COD Meknes

Hvilket resultat av DHJ Difaa Hassani Jdidi vs COD Meknes kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på DHJ Difaa Hassani Jdidi i Home Draw Away markedet, på odds av +125 med innsatsen på 10, fra Wilhelmine.

Home Draw Away
+125 for DHJ Difaa Hassani Jdidi
10/10
Tilnærmet profit 12.50

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom DHJ Difaa Hassani Jdidi og COD Meknes. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til DHJ Difaa Hassani Jdidi (odds på +125). En seier til COD Meknes (+223) har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort (+152).

1 100%
X 0%
2 0%

DHJ Difaa Hassani Jdidi vs COD Meknes Spilltips

Tipp 1:
Odds +125 på DHJ Difaa Hassani Jdidi (Home Draw Away)
Spill ansvarlig