29.08.2026 15:30 Argentina Primera Nacional 2026

Ferrocarril Midland - Nueva Chicago Prediksjoner og Spilltips

Ferrocarril Midland vs. Nueva Chicago finner sted 15:30 kl. 29.08.2026.

Ferrocarril Midland
Ferrocarril Midland
Nueva Chicago
Nueva Chicago

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Ferrocarril Midland vs Nueva Chicago oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Ferrocarril Midland" med odds på -141 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
Ferrocarril Midland
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Ferrocarril Midland - Nueva Chicago av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Kibetchemu (rangert på 1118 i samlet Profit) forutsier 7.1 i fortjeneste ved å satse 10 på Ferrocarril Midland (-141) i Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Rangering 1118/1319
Overskudd: -79.22
Home Draw Away
-141 for Ferrocarril Midland
10/10
Tilnærmet profit 7.10

JohnnyBets spilltips for Ferrocarril Midland - Nueva Chicago av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Kibetchemu (med -2.1% samlet yield) et tips for å få 7.1 fortjeneste ved å satse 10 på Ferrocarril Midland (-141) i Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Rangering 559/1319
Yield: -2.1%
Home Draw Away
-141 for Ferrocarril Midland
10/10
Tilnærmet profit 7.10

JohnnyBets spilltips for Ferrocarril Midland - Nueva Chicago av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Kibetchemu, med en ODI-parameter på -41.24 satser 10 på odds -141 på Ferrocarril Midland i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 7.1.

Kibetchemu
Kibetchemu
Rangering 1403/1319
ODI: -41.24
Home Draw Away
-141 for Ferrocarril Midland
10/10
Tilnærmet profit 7.10

De beste KI spilltipsene for Ferrocarril Midland vs Nueva Chicago

Hvilket resultat av Ferrocarril Midland vs Nueva Chicago kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Ferrocarril Midland i Home Draw Away markedet, på odds av -141 med innsatsen på 10, fra Kibetchemu.

Home Draw Away
-141 for Ferrocarril Midland
10/10
Tilnærmet profit 7.10

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Ferrocarril Midland og Nueva Chicago. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til Ferrocarril Midland (odds på -141). En seier til Nueva Chicago (+418) har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort (+214).

1 100%
X 0%
2 0%

Ferrocarril Midland vs Nueva Chicago Spilltips

Tipp 1:
Odds -141Ferrocarril Midland (Home Draw Away)
Spill ansvarlig