29.08.2026 06:00 Japan J2 League 2026/2027

Omiya Ardija - Shonan Bellmare Prediksjoner og Spilltips

Omiya Ardija vs. Shonan Bellmare finner sted 06:00 kl. 29.08.2026.

Omiya Ardija
Omiya Ardija
Shonan Bellmare
Shonan Bellmare

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Omiya Ardija vs Shonan Bellmare oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Omiya Ardija" med odds på +103 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
Omiya Ardija
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Omiya Ardija - Shonan Bellmare av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Kibetchemu (rangert på 1118 i samlet Profit) forutsier 10.3 i fortjeneste ved å satse 10 på Omiya Ardija (+103) i Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Rangering 1118/1316
Overskudd: -79.22
Home Draw Away
+103 for Omiya Ardija
10/10
Tilnærmet profit 10.30

JohnnyBets spilltips for Omiya Ardija - Shonan Bellmare av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Kibetchemu (med -2.1% samlet yield) et tips for å få 10.3 fortjeneste ved å satse 10 på Omiya Ardija (+103) i Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Rangering 559/1316
Yield: -2.1%
Home Draw Away
+103 for Omiya Ardija
10/10
Tilnærmet profit 10.30

JohnnyBets spilltips for Omiya Ardija - Shonan Bellmare av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Kibetchemu, med en ODI-parameter på -41.24 satser 10 på odds +103 på Omiya Ardija i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 10.3.

Kibetchemu
Kibetchemu
Rangering 1403/1316
ODI: -41.24
Home Draw Away
+103 for Omiya Ardija
10/10
Tilnærmet profit 10.30

De beste KI spilltipsene for Omiya Ardija vs Shonan Bellmare

Hvilket resultat av Omiya Ardija vs Shonan Bellmare kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Omiya Ardija i Home Draw Away markedet, på odds av +103 med innsatsen på 10, fra Kibetchemu.

Home Draw Away
+103 for Omiya Ardija
10/10
Tilnærmet profit 10.30

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Omiya Ardija og Shonan Bellmare. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til Omiya Ardija (odds på +103). En seier til Shonan Bellmare (+261) har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort (+233).

1 100%
X 0%
2 0%

Omiya Ardija vs Shonan Bellmare Spilltips

Tipp 1:
Odds +103Omiya Ardija (Home Draw Away)
Spill ansvarlig