30.08.2026 08:00 Kazakhstan Premier League 2026

FK Kaspyi Aktau - Tobol Kostanaj Prediksjoner og Spilltips

FK Kaspyi Aktau vs. Tobol Kostanaj finner sted 08:00 kl. 30.08.2026.

FK Kaspyi Aktau
Tobol Kostanay
Tobol Kostanaj

Hva skal man satse på?

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
Draw
50%
1 av 2 tippere

JohnnyBets spilltips for FK Kaspyi Aktau - Tobol Kostanaj av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Kibetchemu (rangert på 1297 i samlet Profit) forutsier 18.24 i fortjeneste ved å satse 8 på Draw (+228) i Home Draw Away. Demon888 på den andre siden (rangert på 1302), plasserer et tips på +200 på FK Kaspyi Aktau (Home Draw Away) ved at satse 8 for å få en estimert fortjeneste på 16.0.

Kibetchemu
Kibetchemu
Rangering 1297/1322
Overskudd: -179.04
Home Draw Away
+228 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 18.24
Demon888
Rangering 1302/1322
Overskudd: -185.46
Home Draw Away
+200 for FK Kaspyi Aktau
8/10
Tilnærmet profit 16.00

JohnnyBets spilltips for FK Kaspyi Aktau - Tobol Kostanaj av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Kibetchemu (med -2.98% samlet yield) et tips for å få 18.24 fortjeneste ved å satse 8 på Draw (+228) i Home Draw Away. Deretter er det Demon888 med -6.29% yield. Gir et tips med 8 innsats på FK Kaspyi Aktau (+200) i Home Draw Away. Den estimerte fortjenesten er 16.0.

Kibetchemu
Kibetchemu
Rangering 618/1322
Yield: -2.98%
Home Draw Away
+228 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 18.24
Demon888
Rangering 768/1322
Yield: -6.29%
Home Draw Away
+200 for FK Kaspyi Aktau
8/10
Tilnærmet profit 16.00

JohnnyBets spilltips for FK Kaspyi Aktau - Tobol Kostanaj av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Demon888, med en ODI-parameter på -9.42 satser 8 på odds +200 på FK Kaspyi Aktau i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 16.0. Kibetchemu (ODI: -49.69) plasserer oddstips for å få 18.24 fortjeneste ved å satse 8 på Draw (+228) i Home Draw Away.

Demon888
Rangering 1335/1322
ODI: -9.42
Home Draw Away
+200 for FK Kaspyi Aktau
8/10
Tilnærmet profit 16.00
Kibetchemu
Kibetchemu
Rangering 1428/1322
ODI: -49.69
Home Draw Away
+228 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 18.24

De beste KI spilltipsene for FK Kaspyi Aktau vs Tobol Kostanaj

Hvilket resultat av FK Kaspyi Aktau vs Tobol Kostanaj kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Draw i Home Draw Away markedet, på odds av +228 med innsatsen på 8, fra Kibetchemu. En veddemål på FK Kaspyi Aktau (+200) i Home Draw Away markedet ved innsatsen på 8 fra Demon888 er en andre KI favoritt.

Home Draw Away
+228 for Draw
8/10
Tilnærmet profit 18.24
Home Draw Away
+200 for FK Kaspyi Aktau
8/10
Tilnærmet profit 16.00

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom FK Kaspyi Aktau og Tobol Kostanaj. Det beste tipset, med 50% av stemmene, er uavgjort (odds på +228). En seier til FK Kaspyi Aktau (+200) har fått 50%. 0% som tipper seier til Tobol Kostanaj (-105).

1 50%
X 50%
2 0%

FK Kaspyi Aktau vs Tobol Kostanaj Spilltips

Tipp 1:
Odds +228Draw (Home Draw Away)
Spill ansvarlig